banner461
banner195

Ne BEKLİYORSUNUZ?

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN, 8 gün sürecek 52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turuna Nevşehir'in dahil edilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Ne BEKLİYORSUNUZ?
18 Nisan 2016 Pazartesi 18:03

banner143
banner134
52. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, 24 Nisan Pazar günü İstanbul'da başlayacak, 1 Mayıs Pazar günü İzmir'de son bulacaktır. 8 gün sürecek bu tura NEVŞEHİR’in alınmasında emeği olan herkese tekrar teşekkürler. EUROSPORT’tan Canlı ve banttan yayınlanacak olması NEVŞEHİR’imizin ve ülkemizin tanıtılmasında büyük katkı sağlayacaktır. Bu kadim toprakların ilerlemesi, gelişmesi sadece seyrederek olmayacaktır. 
Spor; toplumların ve devletlerin gelişmesinde, kalkınmasında ve huzur bulmasında büyük bir araçtır. Hayal edemiyor ve düşünüp idrak edemiyorsanız, edenlere yardım, 
Şimdi sahip çıkma ve bir şeyler yapma zamanı….
O halde…. 
 190 ülkede canlı ve banttan yayınlanacak olan bisiklet turunun NEVŞEHİR etabının ilimizin tanıtılmasında katkısını gözardı etmemeliyiz.
Bu tanıtımın;
Ekonomik boyutunu,
Turizme katkısını,
 hesaplayabilirmisiniz?
TUR'un 8 gün boyunca TRT'de günde ortalama 3 saat, Eurosport'ta ise 1,5 saat canlı yayında olması; 5 kıtada 190 ülkede 100 saatin üstünde uluslararası yayınla evlere taşınması büyük bir imkanın ayağımıza gelmesidir.
O halde; 
Ne bekliyorsunuz? Bu şehrin bütün dinamikleri, Kamu ve Özel sektör temsilcileri biraz bu şehir adına üretelim…….
                     
Saygılarımla              

Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.