banner461
banner195

NEÜ’de 2 akademisyen 4 idari personel açığa alındı

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde 2 akademik personel, 4 idari personel açığa alındı.FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz Cuma günü darbe girişiminde bulunulmasının ardından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde...

NEÜ’de 2 akademisyen 4 idari personel açığa alındı
22 Temmuz 2016 Cuma 09:14

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde 2 akademik personel, 4 idari personel açığa alındı.

FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz Cuma günü darbe girişiminde bulunulmasının ardından Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde görevli 2 akademisyen ile 4 idari personelin açığa alındığı öğrenildi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç yaptığı açıklamada "2008 yılından beri devletimizin bekası için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştık bundan sonra da yapmaya çalışacağız" dedi. Rektör Kılıç, “Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi olarak 15 Temmuz tarihinde terör örgütü FETÖ/PDY tarafından darbe girişimi yapılmasının ardından bizlerde üniversite konseyi olarak hemen ertesi gün konsey toplantımızı yaparak bu lanet darbe girişimini kınadık. Devletimizin bekası için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda üniversitemizde görevli 2 akademisyeni ve 4 idari personeli açığa alındı. Bundan sonra da bu çalışmalarımız devam edecek. Üniversitemizde incelemelerimiz devam ediyor. Bundan sonra da FETÖ destekçisi olan herhangi bir akademisyen veya idari personel tespit ettiğimiz zaman o an ilişiği kesilecektir” diye konuştu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.