banner461

NEVBİAD'dan Ankara Çıkarması...

İstanbul’daki Nevşehirli Bürokrat ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin ve yönetim kurulu üyeleri Ankara'da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

banner15
NEVBİAD'dan Ankara Çıkarması...
22 Ekim 2020 Perşembe 18:29

banner143
banner134

İstanbul’daki Nevşehirli Bürokrat ve İşadamları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin ve yönetim kurulu üyeleri Ankara'da bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.

NEVBİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Tekin beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri RoyalCert Yönetim Kurulu Başkanı M. Alphan Namlı, Eroğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Eroğlu ve Santoryo Tekstil Genel Müdürü Mehmet Taşkın ile birlikte Ankara temasları kapsamında Nevşehirli iki değerli hemşehrimiz Emniyet Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Çalışkan ve İbrahim Kulular'ı da makamlarında ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Ankara Emniyet Genel Müdür Yardımcıları Mustafa Çalışkan ve İbrahim Kulular’da hemşerilerinin yapmış oldukları ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken kendilerine teşekkür etti.

Kazım Tekin Başkanlığındaki NEVBİAD heyeti, daha sonra yine Nevşehirli hemşehrimiz Jandarma Genel Komutanlığı Strateji Geliştirme ve Dış İlişkiler Başkanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız'ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

NEVBİAD çalışmaları hakkında bilgi verildi...

Gerçekleştirilen ziyaretlerde, NEBİAD'ın faaliyetleri hakkında bilgi veren Başkan Tekin, NEBİAD'ın İstanbul'da birlik, beraberlik ve dayanışma göstermek için kurulduğunu, kuruluş amaçlarının içerisinde İstanbul'da yaşayan Nevşehirli bürokratlar ve işadamlarını bir araya getirerek, Nevşehir kültürünü ve dayanışmasını oluşturmak, aralarında hiçbir ayrım gözetmeksizin hepsiyle bir arada olmak için kurulduğunu ifade ederek, aynı çalışmanın Ankara'da da oluşturulması konusunda istişare ve görüş birlikteliği sağlandı.

Yapılan ziyaret ve görüşmelere ilişkin açıklamada bulunan NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin,"Bugün Emniyet Genel Müdür Yardımcılarımız ve değerli hemşehrilerimiz Doç. Dr. Mustafa Çalışkan ve Sayın İbrahim Kulular ile Jandarma Genel Komurtanlığında Görevli Tuğgenarel Cengiz Yıldız'ı, makamlarında ziyarette ederek, kendilerine NEVBİAD çalışmalarımızı anlattık ve projeler hakkında fikir ve bilgi alışverişinde bulunduk. Çok değerli sohbetleri, fikirleri ve ev sahipliği için her birine ayrı ayrı teşekkür ederim." dedi.

Ankara ziyaret ve temaslarının ardından, yapılan görüşmeler sonucu, NEVBİAD'ın önümüzdeki günlerde Ankara'da Bürokrat Ve İş Adamları İle akşam yemeğinde bir araya gelme kararı alındı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.