banner177
banner195

Nevşehir 2016 yılı il içi atama sonuçları belli oldu

Nevşehir il içi atama verileri İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından açıklandı. İşte Nevşehir 2016 il içi atama sonuçları...

Nevşehir 2016 yılı il içi atama sonuçları belli oldu

banner143
banner134
Öğretmenlerin 2016 yılı il içi atama sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından açıklanan öğretmen atama sonuçları İl Milli Eğitim Müdürlüklerinin resmi sayfaları üzerinden açıklanmaya başlandı. İşte Nevşehir 2016 yılı Öğretmenlerin İl İçi İsteğe Bağlı Atama Sonuçları

Dün itibari ile Valilik Makamında onayda olan 2016 yılı öğretmenlerin il içi isteğe bağlı yer değiştirme atama sonuçları sabah saatlerinde yayınlanarak 80 eğitimci görev yerlerini değiştirmiş oldu.


İşte liste;
Adı Soyadı Görevi Alanı İlçesi Eski Görev Yeri Atandığı Kurum
Ahmet Altay   (N) Öğretmen Coğrafya Acıgöl Damat İbrahim Paşa Anadolu Lisesi Nevşehir İbn-i Sina Mes. ve Teknik Anadolu Lisesi
Ayşe Hilal Sağdıç    (N) Öğretmen Bilişim Teknolojileri Acıgöl Acıgöl Ortaokulu Özyayla Ortaokulu
Burcu Özmertyurt   (N) Öğretmen İngilizce Acıgöl Acıgöl Anadolu İHL Acıgöl Atatürk İlkokulu
Hakkı Vural   (N) Öğretmen Matematik Acıgöl Damat İbrahim Paşa Anadolu Lisesi Kapadokya Mesleki ve Tek.Anadolu Lisesi
Kurtuluş Atlı   (N) Öğretmen Biyoloji Acıgöl Damat İbrahim Paşa Anadolu Lisesi Nevşehir Anadolu İHL
Muhammed Ali Erman   (N) Md.Yardımcısı Fen Bilimleri
Fen ve Tekn.
Acıgöl Karapınar İmam Hatip Ortaokulu Göreme Ortaokulu
Murat Dursun   (N) Öğretmen Türkçe Acıgöl İnallı Ortaokulu Hacıbektaş TOKİ
Cumhuriyet Ortaokulu
Ramazan Baş   (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Acıgöl Ağıllı Ortaokulu Acıgöl Ortaokulu
Atalay Tankut  (N) Öğretmen Fizik Avanos Avanos Anadolu İmam Hatip Lisesi Avanos Anadolu Lisesi
Erçevik Çelik   (A) Öğretmen Fizik Avanos Avanos Anadolu Lisesi Kapadokya Mesleki ve
Tekn. Anadolu Lisesi
Meltem Latife Yalçın   (N) Öğretmen Rehberlik Avanos Avanos Anadolu İmam Hatip Lisesi Yazıhüyük Ortaokulu
Osman Çakır   (N) Öğretmen İ.H.L. Meslek Dersleri Avanos Avanos Anadolu İHL Derinkuyu Zeliha Ekmekci Anadolu İHL
Sema Dağaslanı (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Avanos Ahmet Ergün Ortaokulu Yunus Emre
İmam Hatip Ortaokulu
Şuayip Bulat (N) Öğretmen Sınıf Öğretmenliği Avanos Akarca İlkokulu Göreme İlkokulu
Timur Demir (A) Öğretmen Tarih Avanos Kapadokya Çok Programlı Anadolu Lisesi Gülşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi
Ahmet Yanarsönmez (N) Öğretmen Matematik Derinkuyu Derinkuyu
M.Ekmekci Lisesi
Derinkuyu
Halk Eğitim Merkezi
Ahmet Yücel         (N) Öğretmen Beden Eğitimi Derinkuyu Derinkuyu
M. Ekmekci Lisesi
Nar Fikret Aktekin Ortaokulu
Ali Doğan            (N) Öğretmen Biyoloji Derinkuyu Hakkı Atamulu Çok Programlı Anadolu Lisesi Avanos Kızılırmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Fahriye Önduran    (N) Öğretmen Bilişim Teknolojileri Derinkuyu Doğala Ortaokulu Çat Ortaokulu
Gül Yılmaz          (N) Öğretmen Türkçe Derinkuyu Doğala Ortaokulu Derinkuyu
M.Akif Ersoy Ortaokulu
Hakan Önal         (N) Öğretmen Fen Bilimleri
Fen ve Tekn.
Derinkuyu Derinkuyu Ortaokulu Kaymaklı Atatürk Ortaokulu
Mesut Karataş       (N) Öğretmen Fen Bilimleri Fen ve Tekn. Derinkuyu Derinkuyu Ortaokulu Yunus Emre
İmam Hatip Ortaokulu
Murat Güleç         (A) Öğretmen Kimya/Kimya Teknolojisi Derinkuyu Derinkuyu Mehmet Ekmekci Anadolu Lisesi Nevşehir Mesleki ve
Tekn. Anadolu Lisesi
Salih Karaca         (N) Md.Yardımcısı Sınıf Öğretmenliği Derinkuyu Derinkuyu Atatürk İlkokulu Kavak İlkokulu
Sibel Doğruer        (N) Öğretmen Tarih Derinkuyu Derinkuyu Zeliha Ekmekci Anadolu İHL Kapadokya
Çok Programlı Anadolu Lisesi
Sibel Kaya             (N) Öğretmen Fen Bilimleri
Fen ve Tekn.
Derinkuyu Derinkuyu Ortaokulu Nar Fikret Aktekin Ortaokulu
Süleyman Olgun      (N) Öğretmen Türk Dili ve Edebiyatı Derinkuyu Derinkuyu
Mehmet Ekmekci Lisesi
Gülşehir Anadolu Lisesi
Zehra Dağcı            (N) Öğretmen İngilizce Derinkuyu Yazıhüyük Ortaokulu Karapınar
İmam Hatip Ortaokulu
Ali Erten                (N) Öğretmen İlköğretim Matematik Öğr. Gülşehir Karacaşar Ortaokulu Alparslan Ortaokulu
Cemal Seviç            (N) Md.Yardımcısı Fen Bilimleri
Fen ve Tekn.
Gülşehir Tuzköy Ortaokulu Nevşehir Atatürk Ortaokulu
Muhammet Ali Bülbül (N) Öğretmen İlköğretim Matematik Öğr. Gülşehir Terlemez Ortaokulu Gülşehir
İmam Hatip Ortaokulu
Remzi Özmen          (N) Öğretmen Beden Eğitimi Gülşehir Tuzköy Ortaokulu Abuşağı Ortaokulu
Sinan Demiryürek     (N) Öğretmen Rehberlik Gülşehir Alparslan Ortaokulu Hacıbektaş
TOKİ Yumurcak Anaokulu
Zeynep Aslan          (N) Öğretmen Bilişim Teknolojileri Gülşehir Gülşehir
Halk Eğitim Merkezi
Nevşehir Atatürk Ortaokulu
Hasan Kılıç            (N) Öğretmen Sınıf Öğretmenliği Hacıbektaş Kayaaltı İlkokulu Kuyulutatlar
Ş.Erhan Karataş İlkokulu
Anıl Kadir Eranıl     (N) Öğretmen Sınıf Öğretmenliği Kozaklı Küllüce İlkokulu Kuyulutatlar
Ş.Erhan Karataş İlkokulu
Pınar Yalçın          (N) Öğretmen Okul Öncesi Öğrt Kozaklı Çayiçi
Yunus Emre İlkokulu
Kozaklı Sevgi Anaokulu
Serap Gençcelep Kuş (N) Öğretmen Görsel Sanatlar Kozaklı Kozaklı Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Acıgöl Ortaokulu
Abdullah Namlı      (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu Yunus Emre
İmam Hatip Ortaokulu
Ahmet Doğan        (N) Öğretmen Biyoloji Merkez Nevşehir
Anadolu İHL
Nevşehir Lisesi
Arzu Ateş            (A) Öğretmen Biyoloji Merkez Nevşehir Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Nevşehir Lisesi
Aysel Özdemir      (N) Öğretmen Rehberlik Merkez 19 Mayıs İlkokulu Hacıbektaş Veli Üniv.Kadın-Mehmet Dirikoç Anaokulu
Aysu Öztürk        (N) Öğretmen İngilizce Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu 19 Mayıs İlkokulu
Aysun Seyhan      (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez İstiklal Ortaokulu Mihriban Emin Günel Ortaokulu
Ayşe Doğan         (N) Öğretmen Rehberlik Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Cevher Dudayev Anaokulu
Dilek Karakuş       (N) Öğretmen İlköğretim Matematik Öğr. Merkez Kavak Ortaokulu Derinkuyu
M.Akif Ersoy Ortaokulu
Ebru Bilgin         (N) Öğretmen Rehberlik Merkez Yunus Emre İlkokulu Yazıhüyük Gazi İlkokulu
Emine İlgen         (A) Öğretmen Matematik Merkez Nevşehir Anadolu İHL Nevşehir Anadolu Lisesi
Emine Yılmaz       (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez 20 Temmuz İlkokulu 19 Mayıs İlkokulu
Emrah Akgül        (N) Öğretmen Beden Eğitimi Merkez Nar
Fikret Aktekin Ortaokulu
Kapadokya Mesleki ve
Tekn. Anadolu Lisesi
Fatma Sarıtaş        (N) Öğretmen Rehberlik Merkez TOKİ 125.Yıl Ortaokulu Avanos
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Filiz Akman          (N) Öğretmen Sosyal Bilgiler Merkez Boğaz Ortaokulu Damat İbrahim Paşa Ortaokulu
Gamze Alpan Kök   (N) Öğretmen Matematik Merkez Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Gülhan Yalçın       (N) Öğretmen İngilizce Merkez İcik Ortaokulu Mihriban Emin Günel Ortaokulu
Gülüzar Çimen      (N) Öğretmen Özel Eğitim Merkez 75.Yıl İlkokulu Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
Hanife Kılıç          (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez Yeniçeşme İlkokulu Nevşehir TOKİ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hatice Altu Süslü   (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nevşehir
Mesleki ve Tekn. Anadolu Lis.
Hatice Cingitaş     (A) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez Nevşehir 2000 Evler Anadolu Lisesi Nevşehir İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Hayrunnisa Özlem Çekiç Öğretmen Arapça Merkez Nevşehir Anadolu İHL Mehmet Avlanmaz
İmam Hatip Ortaokulu
Hilmi İlgen         (A) Öğretmen Biyoloji Merkez Nevşehir
Anadolu İHL
Nevşehir Cemil Meriç
Sosyal Bilimler Lisesi
Kerim Yel          (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez Mihriban Emin Günel Ortaokulu Güzelyurt
Turgut Akdevelioğlu İlkokulu
Medine Aslan      (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez Rasim Uzer Özel Eğitim Mesleki Eğt. Mer.(Okulu) İstiklal Ortaokulu
Melike Bilgin       (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez İstiklal Ortaokulu Yunus Emre
İmam Hatip Ortaokulu
Mikail Yüksel       (N) Öğretmen Arapça Merkez Yunus Emre
İmam Hatip Ortaokulu
Nevşehir Anadolu İHL
Mustafa Kaya       (N) Öğretmen Rehberlik Merkez Nevşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
Mustafa Salep      (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez İstiklal Ortaokulu Nevşehir
2000 Evler Anadolu Lisesi
Neslihan Koyuncu (N) Öğretmen Özel Eğitim Merkez 30 Ağustos İlkokulu Kapadokya Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu)
Oğuzhan Dündar  (N) Md.Yardımcısı Sosyal Bilgiler Merkez Uçhisar Haydar Çankaya Ortaokulu Boğaz Ortaokulu
Tahir Şahin        (N) Öğretmen Sınıf Öğretmenliği Merkez Kavak İlkokulu 75.Yıl İlkokulu
Uğur Salmanlı     (N) Öğretmen Rehberlik Merkez Nevşehir Ahi Evran Mes. ve Teknik Anadolu L. Gazi Osman Paşa Ortaokulu
Yasin Şimşek      (N) Öğretmen Bilişim Teknolojileri Merkez Çardak
İmam Hatip Ortaokulu
Gülşehir Halk Eğitim Merkezi
Zehra Yıldırım     (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Merkez Göreme Ortaokulu Rauf Nail Akman İlkokulu
Ahmet Muhsin Ata (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Ürgüp Mustafa-Veli Halıcı
İmam Hatip Ortaokulu
Ürgüp TESAN Anadolu Lisesi
Alptuğ Topaktaş   (N) Öğretmen Türkçe Ürgüp Ortahisar Ortaokulu Acıgöl 4 Temmuz Ortaokulu
Eyüp Bezeyen     (N) Öğretmen İlköğretim Matematik Öğr. Ürgüp Mehmet Diker Ortaokulu Mustafa-Veli Halıcı
İmam Hatip Ortaokulu
Mehmet Orhan Tanrıver (N) Öğretmen Din Kült. ve Ahl.Bil. Ürgüp Ortahisar Ortaokulu Mustafa-Veli Halıcı
İmam Hatip Ortaokulu
Metin Alak         (N) Öğretmen Beden Eğitimi Ürgüp Ürgup Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hayri Mehmet Ürgüplü Anadolu Lisesi
Ramazan Ceylan  (A) Öğretmen İngilizce Ürgüp Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mustafapaşa Ortaokulu
Semih Tekin      (N) Öğretmen Rehberlik Ürgüp Ürgup Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hacıbektaş Atatürk İlkokulu
Yakup Güreş      (N) Öğretmen Matematik Ürgüp Ürgüp Anadolu İHL Nevşehir Anadolu İHL
 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.