banner177
banner195

Nevşehir Belediyesi teşekkürü hak etti!

Nevşehir Belediyesi, Damat İbrahim Paşa Bulvarında Telekom ve eski Bağkur binasının yanındaki yaya kaldırımı üzerine koyduğu iki tane yeraltı çöp konteynerini haberimiz ve vatandaşlardan gelen tepkiler üzerine kaldırmak zorunda kaldı.

Nevşehir Belediyesi  teşekkürü hak etti!

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi geçtiğimiz günlerde şehir merkezindeki birçok noktaya yeraltı çöp depolama konteyneri yerleştirdi. Nevşehir halkımızın tamamının takdir ettiği bu uygulamada sadece bir noktada ki konteynerlerin yeri tepkilere neden olmuştu.

Zira Bu konteynerlerden ikisi de Damat İbrahim Paşa Bulvarında eski Bağkur binası ve Telekom binasının yanındaki yaya kaldırımına yerleştirildi. Bu nedenle zaten dar olan yaya kaldırımı konteynerler sebebiyle yürünemez hale geldi. 

Nevşehir Belediyesi Yakışanı Yaptı...!

Önce duyarlı bir hemşehrimiz, konuyu fotoğraflarıyla birlikte FİB Haber Merkezimize servis ederek yaşanan sıkıntıları dile getirmişti. FİB Haber Merkezi olarak Sizden Gelenler bölümünde haberimize konu olan kaldırım üzerindeki konteynerler Nevşehir Belediyesi tarafından yapılan incelemeler sonrasında haklı görülerek, ivedi bir şekilde akıllıca bir çözümle eski Bağkur binası bahçesi alanı içerisine dahil edilerek kaldırım üzerinin boşaltılmasıyla bu sıkıntı sona ermiş oldu. 

Başta konuya hassasiyet gösteren duyarlı vatandaşımız olmak üzere, Nevşehir Belediyemize ve Nevşehir'imize sahip çıkma adına bu güzel gelişmede emeği olan herkese buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.

İşte Eski Hali ...

Sonrasında taşınarak yeni yerine taşınan konteynerlar...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ATA - 11 ay önce
Bu projeyi ilk olarak 2014 yerel seçimlerinde Mehmet VAROL gundeme getirmisti.Bununla ilgili calismalarinin nasil olacagini anlatmisti.Teşekkürü hak edenlerden biri de o olmalı.
Avatar
Bayram ok - 11 ay önce
Yapılan çalışma güzel fakat her vatandaşa kolaylik sağlamalıdır engelli vatandaşa engel olmamalıdır.
Avatar
Veli - 11 ay önce
SGK Lojmanının yıkılan duvarı da umarız tamir edilir. Bahçe meydana çıkmış.
Avatar
Esin carkci - 11 ay önce
O çöplerden karınlarını doyuran hayvanlar ne yapacaklar acaba gökten yemek mi yağacak???? Lütfen duyarlı vatandaşlarımız sokakların musait yerlerine bir kap su bir kap yemek artığı koysun.... Belediyemizdende sokak hayvanlarinin ac kalmaması için çalışma bekliyoruz...
Avatar
Resul - 11 ay önce
Birde yollara önem verse bu parka yollardan kurtulsak
Avatar
Vatandas - 11 ay önce
teşekkürler halkına kulak veren belediye
Avatar
Burak - 11 ay önce
Sadece o yerlerde değil üniversite tokide de hepsi kaldırım üstünde ki
Avatar
hsn - 11 ay önce
emek mahallesine neden yapılmadıgı hakkında bilgisi olan varmı