banner461

Nevşehir Belediyespor'un En Büyük Destekçisi Oldular

İstanbul'da yaşayan Yuva köylü gurbetçi hemşehrilerimiz bu sezon hiç şüphesiz Nevşehir Belediyespor'un en büyük destekçisi oldular.

banner503
Nevşehir Belediyespor'un En Büyük Destekçisi Oldular
16 Mayıs 2019 Perşembe 18:06

banner143
banner134

İstanbul'da yaşayan Yuva köylü gurbetçi hemşehrilerimiz bu sezon hiç şüphesiz Nevşehir Belediyespor'un en büyük destekçisi oldu.

Sezon boyunca takımımızı hiç bir zaman yalnız bırakmayan ve maddi manevi desteğini hiç esirgemeyen Yuva köylü hemşehrilerimiz Nevşehir Belediye Spor'umuzun finallere kadar gelmesinde şüphesiz en büyük itici güçlerden birisi oldu.

Bu sezon içerde dışarda tüm maçlarını yakından takip eden Nevşehir Belediyespor Kulübümüzün fahri üyesi Yuva köyünden değerli iş adamlarımız Hüsnü Öncül başta olmak üzere, Yuva köyü derneği yöneticilerinden iş adamı değerli hemşehrilerimiz Ali Aktaş, Abdullah Yaşar, Yaşar Tanrıkulu, Mustafa Öncül ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz ...

Gerek yurt dışında gerekse Türkiyemizin diğer illerinde bulunan İlçe, Belde ve köy derneklerimizinde Yuva köyümüz gibi aynı şekilde organize olarak memleket takımlarını yalnız bırakmamalarını bekliyoruz. Bir kez daha Yuva köyünden değerli hemşehrilerimize sonsuz teşekkürler...

Ne de olsa ne varsa YUVA'da var...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.