banner461
banner195

Nevşehir Beşir Derneğinden Halep'e için 1 Tır Yardımı

Beşir Derneği olarak başlattığımız “Halep İçin Uzat Elini” kampanyası kapsamında Nevşehir Beşir Derneği tarafından hayırsever halkımızın destekleriyle toplanan 1 tır dolusu malzemeyi “15 ton patates , 11 ton un” yardıma ihtiyaçı olan kardeşlerimize ulaştırılmak üzere bugün Reyhanlı sınır kapısında bulunan  Beşir Derneği deposuna gönderildi.

Nevşehir Beşir Derneğinden Halep'e için 1 Tır Yardımı
01 Şubat 2017 Çarşamba 15:10

banner143
banner134
Beşir Derneği olarak başlattığımız “Halep İçin Uzat Elini” kampanyası kapsamında Nevşehir Beşir Derneği tarafından hayırsever halkımızın destekleriyle toplanan 1 tır dolusu malzemeyi “15 ton patates , 11 ton un” yardıma ihtiyaçı olan kardeşlerimize ulaştırılmak üzere bugün Reyhanlı sınır kapısında bulunan  Beşir Derneği deposuna gönderildi. Gerçekleşen programa Derinkuyu Kaymakamı Murat ÖZTÜRK, Semerkant Vakıf Başkanı Ahmet FERALAN dernek yöneticileri ve Derin kuyu 
halkının katılımıyla gerçekleşti.

Hayırsever vatandaşların desteği ile toplanan unlar, Beşir Derneğinin Reyhanlı da bulunan Aş evi ve Fırınında Suriyeli ve diğer ihtiyaç sahipleri için ekmek yapılarak dağıtılmaktadır. Beşir Derneği Aş evi ve Fırınında günlük 100 bin kişilik Suriye tipi ekmek ile günlük 10 bin kişilik sıcak yemek yapılmaktadır.

Yardımda bulunan ve vesile olan kişilerden ALLAH razı olsun. Bu konuda bizlere yardımını esirgemeden destek veren tüm Nevşehir halkına teşekkür ediyoruz.

”Beşir Derneğine yardım yapmak isteyenler aşağıdaki numaradan irtibata geçebilirsiniz.

Gsm: 0535 354 48 79
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.