banner461

Nevşehir'de 2. Semt Pazarı Güzelyurt Mahallesinde Açılıyor

Nevşehir Güzelyurt mahallesinde vatandaşların daha rahat bir ortamda alışverişlerini yapabilmesi için, yeni semt pazarı kurulacağı belirtildi.

banner503
Nevşehir'de 2. Semt Pazarı Güzelyurt Mahallesinde Açılıyor
23 Eylül 2020 Çarşamba 09:55

banner143
banner134

Nevşehir'de Cuma günleri 2000 Evler mahallesinde kurulan semt pazarının ardından 2. semt pazarınında Güzelyurt mahallesinde kurulucağı belirtildi.

Nevşehir'de 2. Semt Pazarı Güzelyurt Mahallesinde Açılıyor

Güzelyurt mahallesi muhtarı Halit Yüncü yaptığı açıklamasında; "23/9/2020 Tarihinde Çarşamba günü Ceran pide fırın karşısı Vilayetler Birliği Anaokul arkasındaki semt meydanında pazar açıyoruz... Tüm emegi geçenlete ayrı ayŕı teşekkür ediyorum...

Semt Pazar açılmasında üstün gayretler sarf eden başta Sayın Belediye Başkanımız Rasım Arı ve Başkan Yardımcılarımız Ersan Erkut'a, Bektaş Demir'e mahallem ve şahsım adına teşekkür ederim.

Güzelyurt mahalle sakinlerini ve tüm Nevşehir halkını Güzelyurt Çarşamba pazarına bekleriz. Çarşamba Pazarımız Hayırlı olsun..." dedi.

Öte yandan 40'a yakın Güzelyurt mahalle sakini esnaf ve işletme sahipleri Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı için teşekkür pankartı açma kampanyası başlatıp, menmuniyetlerini bildirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.