banner461

Nevşehir'de Ağaçlandırma Planlama Toplantısı Yapıldı

Ağaçlandırma Planlama Toplantısı, Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında Valilik konferans salonunda gerçekleştirildi. 

banner15
Nevşehir'de Ağaçlandırma Planlama Toplantısı Yapıldı
30 Ekim 2020 Cuma 17:43

banner143
banner134

Ağaçlandırma Planlama Toplantısı, Vali Becel başkanlığında Valilik konferans salonunda gerçekleştirildi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı’nın 'Geleceğe Nefes Ol' kampanyası çerçevesinde Türkiye genelinde 11 Kasım’da düzenlenecek olan Milli Ağaçlandırma Günü ile ilgili toplantı Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında düzenlendi.

Vali Becel başkanlığında Valilik konferans salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Kaymakamları, kurum müdürleri katıldı.

Toplantı da Vali Becel Milli Ağaçlandırma Günü için 11 Kasım’da tüm kurumların kaymakamlıklar koordinesinde planlamalarını yapmalarını, yerel yönetimlerle ilgili kurum müdürlerinin bir araya gelerek eksikliklere mahal bırakmadan planlamalarını yaparak 11 Kasım gününe kadar hazırlıklarını tamamlamalarını söyledi.

Vali Becel, geçen yıl “Geleceğe Nefes Ol” kampanyasının bu yıl ikincisi düzenleneceğini, ülke genelinde tam 83 milyon yeni fidan dikileceğini belirterek, “Geleceğe Nefes Ol” kampanyasına www.gelecegenefes.com  internet adresinden fidan sahiplenme veya fidan bağışlama yoluyla tüm Nevşehirlileri kampanyaya katılmaya davet etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.