banner461

Nevşehir'de denetimler başladı

İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde, valilerin yönetimi ve koordinasyonunda 'Covid-19 Tedbirleri Denetimi' yapılacağını duyurmasının ardından Nevşehir'de de denetimler başladı.

banner503
Nevşehir'de denetimler başladı
06 Ağustos 2020 Perşembe 15:59

banner143
banner134

İçişleri Bakanlığı tarafından ülke genelinde, valilerin yönetimi ve koordinasyonunda 'Covid-19 Tedbirleri Denetimi' yapılacağını duyurmasının ardından Nevşehir'de de denetimler başladı.

Nevşehir İl genelinde Çovid-19 salgını ile ilgili bugüne kadar yapılan en kapsamlı denetim Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel yönetim ve koordinasyonunda sabah saat:11.00 itibari ile gerçekleştiriliyor.

Genelge kapsamında, ticari taksiler, pazar yerleri, sosyete pazarları, şehir içi ve şehirler arası toplu ulaşım araçları, camiler, lokanta, restoran, kafe, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, çay bahçesi, dernek lokalleri, düğün ve nikah yapılan yerler, internet kafe/salon ve elektronik oyun yerleri, berber/kuaför/güzellik merkezi, alışveriş merkezleri, park/piknik alanları, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, SPA ve spor merkezleri ile sinema, tiyatro ve diğer kültürel aktivite yerleri, lunapark ve kamuya açık tüm alanlarda denetimler başladı.

Yapılan denetim ve kontrollerin gün boyu süreceği bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.