banner461
banner195

Nevşehir'de Engelli Dernekler Vali Ceylan'ı ziyaret etti

Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan Engelliler Haftası dolayısıyla Nevşehir’deki engelli dernekleri temsilcileri ve Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden gelen heyeti makamında kabul etti.

Nevşehir'de Engelli Dernekler Vali Ceylan'ı ziyaret etti
10 Mayıs 2016 Salı 19:39

banner143
banner134
Nevşehir’deki engelli dernekleri temsilcileri ve Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden gelen heyet 10-16 Mayıs Dünya Engelliler Haftası kapsamında Nevşehir Valisi Sayın Mehmet CEYLAN'ı makamında ziyaret etti.

İlimizdeki tüm engelli derneklerinden engelli bireyler, Vali CEYLAN'a ziyarette çiçek takdim edip bir süre sohbet ederek sorunlarını ve istelerini anlattılar. Dernek yöneticileri ise ziyarette Vali CEYLAN'a geçtiğimiz yıl yapılan faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Vali Ceylan, Ziyarette devletin engelli vatandaşlara sağladığı imkanlardan bahsederek, istihdam konusunda özel sektörün de engellilere imkan sağlaması gerektiğini kaydetti.

Engelliler için faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinin çalışmalarından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali CEYLAN, engellilerin topluma kazandırılmaları amacıyla yapılacak olan her türlü çalışmaya destek vermeye hazır olduklarını belirtti. Vali CEYLAN dernek yöneticilerine ve ziyaretine gelen engelli vatandaşlara ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek dernek yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretin sonunda engelli vatandaşlarımız Vali CEYLAN ile hatıra fotoğrafı çekildiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.