banner461
banner195

Nevşehir'de Milli Yas İlan Edildi

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen terör saldırısı nedeniyle tüm yurt genelinde olduğu gibi ilimiz Nevşehir'de de 1 günlük milli yas ilan edildi, bugün bayraklar yarıya indi.

Nevşehir'de Milli Yas İlan Edildi
29 Haziran 2016 Çarşamba 17:46

banner143
banner134
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde dün akşam saat 21.22 sıralarında meydana gelen patlamada 41 kişi hayatını kaybetti. 239 kişi de yaralandı.

Hain Saldırı nedeniyle ülke genelinde 1 günlük ulusal yas ilan edildiği açıklandı.

İstabul Atatürk Havalimanı'nda 41 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısının ardından bir gün süreyle milli yas ilan edildi. Türkiye genelinde milli yas ilan edilmesiyle birlikte Nevşehir'de de resmi kurum ve kuruluşlar bayraklarını yarıya indirdi.
Nevşehir Valiliği, Nevşehir Belediyesi ve Nevşehir resmi kurumlarında ki bayraklar milli yas dolayısıyla bir günlüğüne yarıya indirildi.


 Avanos Belediyesi hizmet binası önündeki bayrağımız ile Bayram Tepesindeki dev Türk Bayrağımız yas dolayısıyla yarıya indirildi.

FİB Haber Merkezi olarak bu hain  Terör saldırısını şiddetle kınıyor, kaybettiğimiz vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. Mesajı yayınlandı.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.