banner461

Nevşehir'de şiddetli rüzgar çatı uçurdu

Nevşehir'de etkili olan kuvvetli rüzgar 5 katlı bir apartmanın çatısını uçurdu.

banner503
Nevşehir'de şiddetli rüzgar çatı uçurdu
11 Temmuz 2019 Perşembe 18:50

banner143
banner134

Nevşehir'de akşam saatlerinde aniden başlayarak etkili olan rüzgar ve fırtına nedeniyle insanlar sokakta yürümekte zorlandı. Görüş mesafesi sıfıra kadar indi. Sürücüler ve vatandaşlar, fırtına ve rüzgar nedeniyle zor anlar yaşadı. Bazı mahalle ve sokaklarda fırtına nedeniyle evlerin çatısı uçtu, ağaçlardan kopan dallar ise yollara saçıldı. 

Nevşehir'de etkili olan kuvvetli rüzgar 5 katlı bir apartmanın çatısını uçurdu. Nevşehir'in Avanos ilçesinde'de rüzgar ağaçların dallarını kırdı.

Nevşehir’in Avanos ilçesinde çıkan şiddetli rüzgar ve fırtına ağaçları devirirken, Gülşehir ilçesinde de evlerin çatılarını uçurdu.

Nevşehir'de meteorolojinin uyarılarının ardından akşam saatlerinde başlayan ve etkisini artıran şiddetli rüzgar hayatı olumsuz etkiledi. Edinilen bilgiye göre 2000 Evler Mahallesi 12. nci cadde üzerinde bulunan 5 katlı bir binanın çatısı akşam saatlerinde şiddetini artıran rüzgarın etkisiyle uçtu. Şans eseri çatının uçtuğu anda apartmanın altında kimsenin olmaması olası bir yaralanmayı önledi.

Nevşehir'de kısa süreli yağış ve şiddetli rüzgar aralıklarla etkisini sürdürüyor.

Rüzgar ve fırtına Nevşehir Cevher Dudayev mahalesinde de tozu dumana kattı...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.