banner461

Nevşehir'de TÜGVA'nın yaz kursları devam ediyor

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Şubesi tarafından çeşitli yaş gruplarına uygun düzenlenen yaz kursları devam ediyor.

Nevşehir'de TÜGVA'nın yaz kursları devam ediyor
12 Temmuz 2019 Cuma 11:19

banner143
banner134

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir Şubesi tarafından çeşitli yaş gruplarına uygun düzenlenen yaz kursları devam ediyor.

TÜGVA Ortaokul Koordinatörlüğünce hazırlanan organizasyon kapsamında, ortaokul kategorisindeki öğrenciler Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı gençlik merkezinde modern okçuluk spor aktivitesini gerçekleştirdiler. 

TÜGVA Nevşehir İl Ortaokul Koordinatörü Yunus Emre Öztürk yaptığı açıklamada; çocuklarımızın daha güzel bir yaz tatili geçirebilmeleri için hem eğitici dersler hem de eğlenceli etkinlikler hazırladıklarını söyledi. 

Öztürk, Üstad Necip Fazıl Kısakürek'in şu sözlerini söyleyerek; Bir gençlik, bir gençlik, bir gençlik...
"Zaman bendedir ve mekân bana emanettir!" 

"Kim var! " diye seslenilince, sağına ve soluna bakınmadan, fert fert "ben varım! "cevabını veren bir gençlik inşa etmek için çabaladıklarını ve ülkemizin dört bir yanında hizmet eden bütün kardeşlerimiz ile tek gayemiz Allah'ın rızasını kazanarak bu doğrultuda yaşayan ve memleketimize hizmet eden gençler yetiştirmek olduğunu söyledi. 

Öztürk, “Bu kapsamda bizlerden desteklerini esirgemeyen ve bizlere bir ağabey olan İl Başkanımız Oğuzhan Alkan'a ve tüm TÜGVA ailesine, yaz okulu kapsamında eğitmen olarak görev alan ve çocuklarımız ile ilgilenen Burcu Taşdemir, Alperen Furkan Köse ve Ortaokul Hanım Koordinatörü Elif Orhan'a teşekkür ederiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.