banner461
banner195

Nevşehir'de Yağmura Rağmen Kepler Havaya

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yerleşkesinde bulunan futbol sahasında düzenlenmesi planlanan 2015-2016 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni yağmur engeline takıldı.Üniversite yönetimi tarafından mezuniyet töreninin üniversite...

Nevşehir'de Yağmura Rağmen Kepler Havaya
06 Mayıs 2016 Cuma 12:21

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi yerleşkesinde bulunan futbol sahasında düzenlenmesi planlanan 2015-2016 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni yağmur engeline takıldı.
Üniversite yönetimi tarafından mezuniyet töreninin üniversite içerisinde bulunan futbol sahasında yapılacağı öğrencilere ve öğrenci yakınlarına duyuruldu. Sabah saatlerinde başlayan yağmur mezuniyet saatinde etkisini giderek artırırken başta öğrenciler olmak üzere öğrencilerin aileleri yağmur altında sırılsıklam oldu. Mezuniyet alanından yağmurun şiddetini artırmasıyla birlikte öğrenciler ve aileleri sığınacak yer bulmak için alandan uzaklaştı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Öğrenci velisi - 2 yıl önce
Yağmura rağmen kep attılar evet ama bunu bile bile o töreni düzenlediler. Kapalı spor salonu dururken futbol sahası nedir ya. Öğrenciler ve ailelerinin mutlu olduğunu mu sanıyorlar?! Yazık değil mi uzaktan gelenlere. Zerre vicdan yok mu sizlerde ya. Adam bebeğiyle gelmiş ya o bebeğin ne suçu var sırılsıklam olan kundaktaki bebeğin. Ailelerin o kadar vebalini kim çekecek. Millet yemiyor içmiyor yeter ki çocuğum okusun bir yerlere gelsin diyor kaç saatlik yoldan geliyorlar şu rezilliğe bakk. Yazık çok yazık. Kapalı spor salonunuz kirlenir miydi de açmadınız orayı? Hava koşullarının böyle olacağı belliydi neden bu yapıldı ya ertelenseydi yada kapalı bir alan bulunsaydı günah o kadar ana babanın ne suçu var böyle mezuniyet olacaksa birdaha hiç olmasın bu kadar düşüncesizlik olmaz. Vatandaş olarak hepimiz tepkiliyiz.
Avatar
Öğrenci velisi - 2 yıl önce
Evet kep atıldı ama fazlasıyla da rezillik yaşandı. Hava koşullarının nasıl olacağı önceden belliydi buna rağmen nasıl bir düşüncesizlil bu. Adam küçücük bebeğini almış gelmiş ya. Hiç mi vicdanınız yok da bu rezilliği çektirdiniz insanlara. Kaç saatlik yollardan gelenler var belki gelecek durumu olmayan var sırf evladım okusun diye gelenler. Çok mu önemliydi kapalı spor salonunuz kirlenir miydi de futbol sahasında yaptınız bunu. Herkes sırılsıklam oldu hiç mi vicdan yok sizde ya erteleseydiniz ya da kapalı alanda yapsaydınız bu kadar da duyarsızlık olmaz ya birde eğitimcisiniz. Binlerce kişinin vebalini aldınız çok mu iyi oldu. Vatandaş olarak hepimiz rahatsızız bu durumdan. Böyle tören olacaksa birdaha olmasın.