banner461

Nevşehir Dernekler Federasyonu Merkezi Açıldı

Merkezi İstanbul'da bulunan Nevşehir Dernekler Federasyonu (NEVDERFED) Merkezi ile Özlüce Derneği'nin açılışı Yenibosna'da düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

banner503
Nevşehir Dernekler Federasyonu Merkezi Açıldı
16 Şubat 2020 Pazar 17:50

banner143
banner134

Merkezi İstanbul'da bulunan Nevşehir Dernekler Federasyonu (NEVDERFED) Merkezi ile Özlüce Derneği'nin açılışı Yenibosna'da düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Nevşehir Dernekler Fedarasyonu Merkezi ve Özlüce Derneği'nin Yenibosna'da düzenlenen açılış törenine AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, İstanbul Milletvekili Mücahit Arınç, Fahri hemşerimiz Nevşehir Belediyespor eski Başkanı İş İnsanı Muzaffer Leblebici,  Nevşehir Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Uğurlu, Federasyon üyeleri, Özlüce Köyü Derneği Başkanı Cuma Sivritepe ve İstanbul'da yaşayan çok sayıda Nevşehirli vatandaşlarımız katıldı.

Açılış kurdelesi sonrası açıklamada bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Nevşehir Dernekler Fedarasyonu Merkezinin ve Özlüce Derneğimizin açılışında, hemşehrilerimizi yalnız bırakmadık. Gerek Nevşehir Dernekler Federasyonu'muz gerekse Özlüceliler Derneğimiz Nevşehirimize, İstanbulumuza, ülkemize hayırlı uğurlu olsun" dedi...

Milletvekili Mustafa Açıkgöz açıklmasında; "SevdamızNevşehir’i her yerde yaşatmaya hep birlikte devam ediyoruz. İstanbul Nevşehir Dernekler Federasyonu ve Nevşehir Özlüce Köyü Kültür ve Dayanışma Derneğimizin açılışını Milletvekilimiz Yücel Menekşe ve İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Mücahit Arınç, Nevşehir Belediyespor eski Başkanı Fahri hemşehrimiz İş insanı Muzaffer Leblebici’nin katılımları ve kadirşinas hemşerilerimizle birlikte Bahçelievler’de gerçekleştirdik. 

Kurulan Federasyonumuzun Başkanı İsmail Uğurlu’ya ve yönetimine, Özlüce Köyü Derneği Başkanımız Cuma Sivritaş’a ve yönetimine başarılar diliyor; #ÖnceMilletÖnceMemleket diyerek “Biz yeter ki bir olalım, iri olalım, diri olalım,hep birlikte #Nevşehir olalım...” Allah'ın izniyle aşamayacağımız engel yoktur. Büyüyen, gelişen, güçlü Türkiye yolunda hemşerilerimizle el ele gönül gönüle yürümeye devam edeceğiz. Dernekler Federasyonumuz hayırlı olsun." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe,"İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan İstanbul Nevşehir Dernekler Federasyonu ve Nevşehir Özlüce Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği’nin açılışını Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz ve İstanbul Milletvekilimiz Ahmet Mücahit Arınç, Nevşehir Belediyespor eski Başkanı Fahri hemşehrimiz İş insanı Muzaffer Leblebici’nin katılımları ile Bahçelievler’de gerçekleştirdik. Şehrimizin her yerde birlik ve beraberliğini sağlamak adına çıktığımız bu yolda tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kurulan federasyonumuz ve derneğimiz ile İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla hizmet vereceğine can-ı gönülden inanıyorum. Bizler de bu konuda elimizden gelen desteği vereceğiz. Kurulan Federasyonumuzun Başkanı İsmail Uğurlu ve yönetimine, Özlüce Köyü Derneği Başkanı Cuma Sivritepe ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

İstanbul Milletvekili Mücahit Arınç'da: "Nevşehir Milletvekillerimiz Yücel Menekşe ve Mustafa Açıkgöz ile İstanbul Bahçelievler’de Nevşehir Dernekler Federasyonu'nun (NEVDERFED) açılış törenine katıldık. Derneğin hayırlı hizmetlerde bulunmasını yüce Allah'tan temenni ediyorum." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.