banner461
banner195

Nevşehir'e UD Pide Fırını Açıldı

Nevşehir’in Karasoku Mahallesi’nde hizmete giren UD Pide Fırını, düzenlenen muhteşem törenle hizmete açıldı.

10 Kasım 2018 Cumartesi 15:39

banner143
banner134

Nevşehir’in Karasoku Mahallesi’nde hizmete giren UD Pide Fırını, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen’in de katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Karasoku Mahallesi Süer Sokak üzerinde bulunan Uğur Doğan isimli işletmeciye ait UD Pide Fırınının hizmete açılışı nedeniyle düzenlenen törene TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe,  Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı, Ülkü Ocakları Nevşehir Başkanı Ali Türker, Belediye Başkan Aday adayı Süleyman Özgün ile çok sayıda STK temsilcileri ve davetli katıldı.

İşletme Sahibi Uğur Doğan'ın davetlilieri selamlama konuşmasının akabinde sırasıyla NTSO Başkanı Parmaksız, Belediye Başkanı Seçen ve Milletvekili Menekşe birer cümle ile hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Mustafa Yüksel hoca tarafından okunan Kur’an-ı Kerim Tilavetinin ardından Hafız Mahmut Sami Kemikkıran Hoca efendinin yaptığı dua ve kurban kesimi lle birlikte UD Pide Fırını, TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ve Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Pınarbaşı tarafından açılış kurdelesi kesildi.

Davetlilere açılış duasının ardından iş yerinin leziz imalatlarından olan Pide, Lahmacun ve çeşitli ikramlarda bulundular.

Son derece güzel dekor ve yeniliklerle donatılan  “UD Pide Fırını” iş yerinde bir çok çeşitte ayrı pide imalatı yapılıyor.  Bunun yanı sıra Nevşehir tavası, standart pideler, kıymalı, penirli, pidelerin yanı sıra tahinli simit, besimet ve içecekler de sunulmaktadır.

EV VE İŞYERLERİNE ACİL SERVİS...

UD Pide Fırını İşletme Sahibi Uğur Doğan, “Yeni hizmete sunduğumuz işyerinde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre müessesemize gelemeyen müşterilerimizin telefonla verdikleri Pide ve lahmacun siparişlerini en hızlı şekilde adreslerine motorize servis yapıyoruz. Amacımız müşterilerimize en iyi kusursuz bir hizmet vermektir. İmalatını yapmış olduğumuz mamullerimiz günlük taze, kıyma ve malzemelerden hijyenik bir ortamda hazırlanarak servis yapılmaktadır. Biz çok kıymeyi Babam Servet Doğan ile birlikte halkımıza hizmet etmek için birlikte yola çıktık. Bu günden itibaren değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Açılışımıza katılan ve bu güzel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta değerli protokolümüz, olmak üzere bütün davetlilerimize, ayrıca çiçek gönderenlere TEŞEKKÜR ediyoruz” dedi.

Biz de FİB haber gazetesi olarak hayırlı ve uğurlu olsun diyor, hayırlı ve bol kazançlar temenni ediyoruz.

UD Pide Fırını İşletme Sahibi Uğur Doğan'da yaptığı açıklamada açılış törenimize katılım gösteren değerli protokolümüze ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Babadan oğula 40 yıllık tecrübe ve lezzeti yeni mekanlarında Nevşehirli hemşehrilerine Ahilik kültürü ile taçlandırarak yaşatacaklarını ifade etti. Doğan, Nevşehir'de lezzetin yeni adresi 2. Şubesimizle tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz dedi.

UD Pide Fırını

Karasoku Mahallesi Süer Sokakta hizmetine açılan UD Pide Fırını eşsiz lezzetleriyle müşterilerini bekliyor.

Adres: Karasoku Mahallesi Süer Sokak... No: 6 NEVŞEHİR


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.