banner461
banner195

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Bayram Mesajı Yayınladı

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Müslüman aleminin en kutsal bayramlarından biri olan  Ramazan Bayramı’nın  diğer tüm zamanlarda olduğu gibi ülkede,  Türkiye’de ve tüm dünyada en iyi şekilde, huzur ve güven ortamında geçmesini diledi.

Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Bayram Mesajı Yayınladı
04 Temmuz 2016 Pazartesi 11:56

banner143
banner134
Nevşehir Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol yayımladığı bayram mesajında,  Türkiye’de son yaşanan terör olayları nedeniyle bayrama buruk girildiğini vurguladı.
Toplumsal örf, adet ve geleneklerin yaşatılmasında en önemli yeri tutan bayramların, insanları bütünleştirmek adına oldukça değerli olduğunun altını çizen Dörtkol, bu değerlerin itina ile devam ettirilmesi ve gelecek nesillere aktarılması gerektiğini kaydetti.
Çağın yaşam şartlarında, günlük hayatın koşuşturması içerisinde birçok manevi değerin unutulduğunun yadsınamaz bir gerçek olduğunu belirten Özgürgün, bayramların idrak edilmesinin toplumsal hayata dair değerlerin hatırlanması, geleceğe yönelik umut ve inançların artması adına büyük anlam taşıdığını vurguladı.
Başbakan Dörtkol mesajında şunları kaydetti:
“Ramazan Bayramı vesilesiyle en büyük temennim, kırgınlıkların bir kenara bırakılması; uzak yakın tüm dost ve akrabalarımızla bir araya gelme fırsatının iyi değerlendirilmesi; birlik dayanışma ve paylaşımların artmasıdır.
Sevgi, şefkat, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yoğun şekilde hissedildiği Bayramlardan biri olan Ramazan Bayramı’nın sağlık, huzur ve esenlik içinde geçmesini diler, tüm Halkımızın, Anavatan Türkiye’nin ve tüm İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım.”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.