banner461
banner195

Nevşehir Gençlik Meclisi, Türkiye Belediyeler Birliğinde Önemli Rol Üstenecek

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında hayata geçirdiği yerel yönetim anlayışının takipçisi olan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in gençlik vizyonu...

Nevşehir Gençlik Meclisi, Türkiye Belediyeler Birliğinde Önemli Rol Üstenecek
13 Şubat 2017 Pazartesi 10:35

banner143
banner134
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılında hayata geçirdiği yerel yönetim anlayışının takipçisi olan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in gençlik vizyonu ve talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Nevşehir Gençlik Meclisi, Muhammed Ali KOÇAK’ ın başkanlığı ile, 2015 yılından bu yana yerel, bölgesel ve uluslararası birbirinden önemli çalışmalara imza attı.

Nevşehir Gençlik Meclisi Başkanı MuhammedAli ,
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisini model alarak çalışmalarını yürüten Gençlik Meclisimiz, İBB Gençlik Meclisi Başkanı Samet Ağırbaş  Başkanlığında 81 il gençlik meclisleri Türkiye Belediyeler Birliği Gençlik Meclisleri çatısı altında toplanacak.Bu yeni oluşumda, Nevşehir Gençlik Meclisimiz farklı bir rol üstlenecek, şehrimiz  yeni bir yerel yönetim ve gençlik anlayışına bürünecek.
Biz zamanlar hor görünen gençler 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referanduma Tabii ki Evet  diyerek yerel yönetimlerde, belediye meclislerinde  her kürsüde söz sahibi olabilecek açıklamasında bulundu.
 
24-27 Şubat 2017 tarihinde Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Samet Ağırbaş Başkanlığında İstanbul da yapılacak olan TBB Gençlik Meclisleri Birliğinin ilk toplantısına Nevşehir Gençlik Meclisi Başkanı  Muhammed Ali KOÇAKkatılacak.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.