banner461
banner195

Nevşehir İHH, yetim çocukları piknikte bir araya getirdi

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği tarafından “Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında piknik ve eğlence programı düzenlendi.

Nevşehir İHH, yetim çocukları piknikte bir araya getirdi
21 Mayıs 2016 Cumartesi 23:37

banner143
Nevşehir İHH'dan yetim çocuklar için piknik
İlgili Galeriye Git
banner134
​Nevşehir  İHH, '’Yetim Dayanışma Günleri” kapsamında yetim çocukları eğlendirmeye devam ediyor. Proje kapsamında Nevşehir İHH’nın himayesi altındaki yetim çocuklar, aileleri ve gönüllülerle birlikte piknik düzenlendi. Şenlikte çocuklar için palyaço gösterileri ve çeşitli yarışmalar organize edildi.

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği tarafından Nevşehir’de kayıt altına alınan yetim çocukların gönüllerince eğlendiği organizasyon renkli görüntülere sahne oldu.

İHH Nevşehir İnsani Yardım Derneği Nevşehir Başkanı Baki Öncel ile yönetim kurulu üyeleri, gönüllüler, yetim çocuklar ve yakınlarının katıldığı programda çeşitli oyun ve yarışmalar da gerçekleştirildi.

Karşılıklı futbol maçının yanısıra halat çekme ve mendil kapmaca oyunlarıyla eğlenen çocuklar mangal yaktı.

Programa katılanlarla birlikte piknik alanında namaz kılınırken, namazın hayatımızdaki yeri ve önemi çocuklara anlatıldı.

Organizasyon, pasta kesimi ile sona ererken yetim çocuklar yararına önümüzdeki dönemde farklı etkinlikler de düzenleneceği belirtildi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.