banner461

Nevşehir'in Topaç Köyünde Koronavirüse Karşı Farkındalık...

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde düğün fotoğrafçısı bir vatandaşımız korona farkındalığını artırmak için gömleğinin üzerine ‘Covid 19 nedeniyle tokalaşmıyoruz’ yazısı astı.

banner503
Nevşehir'in Topaç Köyünde Koronavirüse Karşı Farkındalık...
10 Ağustos 2020 Pazartesi 15:19

banner143
banner134

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde düğün fotoğrafçısı Adnan Yıldız isimli vatandaşımız korona farkındalığını artırmak için gömleğinin üzerine ‘Covid 19 nedeniyle tokalaşmıyoruz’ yazısı astı.

Topaç köyündeki düğün çekiminde gömleğinin üzerindeki A4 kağıdı üzerine ‘Covid 19 nedeniyle tokalaşmıyoruz. Sizleri seviyoruz Sosyal mesafeye uyuyor maske takıyoruz’ uyarılı yazısı vatandaşlardanda büyük ilgi gördü.

Göğsündeki dikkat çeken yazısı ile köylülerden büyük ilgi gören Adnan Yıldız, FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamasında; "Vatandaşlarımızı bir nebze olsun uyarmak adına böyle birşey düşündüm. Korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde hepimiz gerekli hassasiyeti göstermeliyiz. Düğünlerde çekim yaparkende vatandaşlarımızdan güzel tepkiler alıyorum" dedi ve ekledi; "Yeni bir gün yeni bir düğün ve Cumamız hayr olsun...ALLAH cc işimizi rast getire... Coronadan bizleri muhafaza eyleye...Amin."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.