banner461

Nevşehir Kadın Derneği Acigöl İmam Hatip Lisesi ve Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Nevşehir  Kadın  Derneği Başkanı ve proje Koordinatörü  Makbule Atlı Acıgöl ilçesinde İmam Hatip Okulu ve Anadolu Lisesi Müdürlerini ziyaret ederek aile içi şiddetin topluma zararları projesinin çalışma planını anlatarak okul salonlarını eğitim için okul aile birliğinin, öğrencilerin, velilerin ve rehber öğretmenlerinin katılımını istedi.

banner503
Nevşehir Kadın Derneği Acigöl İmam Hatip Lisesi ve Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
19 Ocak 2017 Perşembe 09:27

banner143
banner134
Nevşehir  Kadın  Derneği Başkanı ve proje Koordinatörü  Makbule Atlı Acıgöl ilçesinde İmam Hatip Okulu ve Anadolu Lisesi Müdürlerini ziyaret ederek aile içi şiddetin topluma zararları projesinin çalışma planını anlatarak okul salonlarını eğitim için okul aile birliğinin, öğrencilerin, velilerin ve rehber öğretmenlerinin katılımını istedi. Okul müdürleri proje çalışmalarına her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi.
ATLI "Projemiz Nevşehir’de ve ilçelerinde  farkındalığı oluşturup, toplumu bu konuda bilgilendirerek eğitimler sonucunda gelecekte daha sağlıklı toplumlar oluşturmaktır. Ayrıca bilgisizliğin doğurduğu genç ve eğitimsiz annelerin çocuk yetiştirmek konusunda yetersiz olması gelecekte sağlıksız toplumların oluşturmasını önlenerek sağlıklı bilinçli toplumlar oluşturmakta" diyerek projeyi kısaca anlattı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.