banner461
banner195

Nevşehir Kapadokya -İzmir uçak seferleri başladı

Nevşehir Kapadokya-İzmir karşılıklı uçak seferlerinin direkt uçuşları bugün başladı.

Nevşehir Kapadokya -İzmir uçak seferleri başladı
01 Nisan 2016 Cuma 11:40

banner143
banner134
AnadoluJet'in 1 Nisan 2016'da başlayan Kapadokya (Nevşehir) - İzmir seferleri haftanın dört günü ve karşılıklı olarak icra edilecek.

AnadoluJet, Türkiye'nin turizm cennetlerini birbirine bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, 1 Nisan tarihi itibariyle Kapadokya'yı (Nevşehir) Antalya'dan sonra direkt uçuşlarla İzmir ile buluşturmaya başladı.

2016 yaz tarifesi ile birlikte ilk defa icrasına başlanan Kapadokya (Nevşehir) - İzmir uçuşları; İzmir'den 20.35, Kapadokya'dan (Nevşehir) 18.30 hareketle pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada dört gün gerçekleşecek.


ANADOLUJET’İN KAPADOKYA - İZMİR DİREKT UÇUŞLARI BAŞLADI
 
Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Kapadokya’yı (Nevşehir) direkt uçuşlarla İzmir’e bağladı. AnadoluJet’in 1 Nisan 2016’da başlayan Kapadokya (Nevşehir) - İzmir seferleri haftanın dört günü ve karşılıklı olarak icra edilecek.
 
 
1 Nisan 2016, İstanbul;
 
Halkın havayolu AnadoluJet, Türkiye’nin turizm cennetlerini birbirine bağlamaya devam ediyor. AnadoluJet, 1 Nisan tarihi itibariyle Kapadokya’yı (Nevşehir) Antalya’dan sonra direkt uçuşlarla İzmir ile buluşturmaya başladı.
 
2016 yaz tarifesi ile birlikte ilk defa icrasına başlanan Kapadokya (Nevşehir) - İzmir uçuşları; İzmir’den 20.35, Kapadokya’dan (Nevşehir) 18.30 hareketle pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri olmak üzere haftada dört gün gerçekleşecek.
 
AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

FİB Haber Merkezi olarak emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.