banner461

Nevşehir Kızılay'dan Vali Becel'e hayırlı olsun ziyareti

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek ve Yönetim Kurulu üyeleri Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i makamında ziyaret etti.

banner503
Nevşehir Kızılay'dan Vali Becel'e hayırlı olsun ziyareti
10 Temmuz 2020 Cuma 14:15

banner143
banner134

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Ercan Civelek beraberinde Yönetim Kurulu üyeleri, Şube Denetmeni, Kadın Kolları Başkanı, Genç Kızılay başkanı ve Şube çalışanları ile birlikte Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Şube Başkanı Civelek ziyarette, derneğin faaliyetleri hakkında da bilgiler verdi.  

Kızılay Şube Başkanı Ercan Civelek, "dört aylık Pandemi ve Ramazan süresince 8 bin 800 adet gıda kolisi 12 bin 200 Adet (12.000 kg) et konserve kavurma ve kıyma, 2000 adet hijyen kolisi 3000 kişinin Kıyafet ihtiyacını karşılandığını il genelinde toplam 25.000 ihtiyaç sahibi kişiye ulaşıldığını, Türk Kızılay’nın Ülke Genelinde Olan 20. Aşevinide İlimize, Ürgüp belediyemiz, Derinkuyu belediyemiz ve Nar belediyemizin iştirakiyle İnşallah önümüzdeki günlerde İhtiyaç Sahiblerinin Hizmetine kazandıracağız" dedi.

Nazik ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel'de, Kızılay Şube Başkanı Ercan Civelek ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sonlandırılan ziyaret, İyi dilek ve hayır temennileri ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.