banner461

Nevşehir Protokolü Bayramlaştı

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma töreni, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi.

Nevşehir Protokolü Bayramlaştı
12 Ağustos 2019 Pazartesi 14:48

banner143
banner134

Nevşehir Valiliği ile Nevşehir Belediyesi tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma töreni, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi Hanım Konağı bahçesinde gerçekleştirildi. Tören, Kurban Bayramının ilk gününde Nevşehir’in siyaset, bürokrasi ve iş dünyasını bir araya getirdi.

Bayramlaşma Törenine; Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ile Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, vali yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Kıdemli Albay Yüksel Yiğit, AK Parti İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, NTSO Başkanı Arif Parmaksız, ilçe ve belde belediye başkanları, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Nevşehir genelindeki siyasi partilerin temsilcileri, İş insanları, gazeteciler ve daire müdürleri katıldı.

“Bayramların, millet olma bilincinin en üst seviyede yaşandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği mübarek günler olduğunu ifade eden Başkan Arı, büyüklerin ziyaret edildiği, küçüklerin sevindirilip ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşulduğu, küslerin barışıp kırgınlıkların sona erdiği ve hasretliklerin son bulduğu bir bayramı, maneviyatına yaraşır bir şekilde idrak etmeye önem verilmesi gerektiğini söyledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe açıklamasında; "Nevşehir Valiliğimiz tarafından düzenlenen bayramlaşma programında şehrimizin protokolü ve hemşehrilerimizle bayramlaşarak hasbihal ettik." dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada:" ‪Nevşehir’de Kurban Bayramı bir başka güzel...‬ ‪Nevşehir protokolümüzle ve hemşerilerimizle bayram sevincini paylaştık. Herkese hayırlı Bayramlar Nevşehir " dedi.‬

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, tüm katılımcılarla bayramlaşarak, Ramazan Bayramlarını tebrik etti. 

Bir süre edilen sohbetin ardından bayramlaşma sona erdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.