banner461
banner195

Nevşehir Şehitleri ve Gazileri İçin Fidan Dikildi

Nevşehir'de “Nevruz Bayramı” ve “Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günü ” dolayısıyla Şehit ve Gazilerimiz için fidan dikildi.

Nevşehir Şehitleri ve Gazileri İçin Fidan Dikildi
21 Mart 2016 Pazartesi 15:14

banner143
banner134
Nevşehir Göre kasabası mevkiinde özel olarak oluşturulan Şehitler Hatıra Ormanı’na protokol üyeleri ile şehit aileleri ve Gazilerin katıldığı törenle Şehitlerin hatırasına fidan dikildi.

Nevşehir'de “Nevruz Bayramı” ve “Ormancılık, Su ve Meteoroloji Günü ” dolayısıyla fidan dikildi. Etkinliğe AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Orman İşlletme müdürü Aykut Satırlı , Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu,İl Müftüsü Yakup Öztürk, AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Şehit Ailelelri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Nevşehir Şehitleri ve Gazileri Hatıra Ormanı fidan dikimi için Göre Kasabası Aşıklı Dağ mevkinde ağaçlandırma çalışmalarına katılan Sayın AÇIKGÖZ, bizzat fidan dikiminde bulundu. Nevşehir Özel İnsanlar Eğitim Uygulama Merkezi Hatıra Ormanına da özel kardeşlerimizle fidan dikimi gerçekleştirildi. Özel kardeşlerimizin mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.