banner461
banner195

Nevşehir Tabip Odası Başkanı Hüseyin Ergün Darbe Girişimi Kınadı

Nevşehir Tabip Odası Başkanı Hüseyin Ergün 15 Temmuz gecesi yapılmak istenen Darbe girişimini kınadı.

Nevşehir Tabip  Odası  Başkanı Hüseyin Ergün Darbe Girişimi Kınadı
19 Temmuz 2016 Salı 16:06

banner143
banner134
Türkiye, Başta aziz Milletimiz Olmak üzere, Cumhurbaşkanımız,  Meclisimiz, bütün siyasi partilerimiz, kahraman Polisimiz, onurlu Türk silahlı kuvvetleri mensupları, tüm medyası ve sivil toplum kuruluşları birlikte direnmiş ve akamete uğratmıştır.

Tüm dunya'ya bir demokrası dersi vermiştir. Birlik beraberliğimizi muhafaza ederek bu tür hain saldırılara yine milletce en güzel cevabı vereceğimize yürekten inaniyoruz. Dış güçlerin gölgesinde aziz vatanımızın bölme amaclı darbe girişiminde bulunanlar, yüce Türk adeleti karşısında en ağır bedeli ödemelidir.
Cumhuriyetimizin, demokrasimizin, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğünün bekciliğini yapan şehitlerimize Allah'tan rahmet yakından baş sağlığı, yaralarımızıda açil şifalar diliyoruz.
Bu aziz milletin en önemli değerlerinden olan sağlığını emanet ettiği vatan seven hekimler olarak demoraksiye sahip çıkma noktasında her zaman olduğu gibi bugünde bütün varlığı ile tek vucut halinde devletimizin, milletimizin ve seçilmiş hükümetimizin yanındadır.  ''Hakimiyet, kayıtsız Şartız Milletindir''

Kamuoyuna saugıyla duyurulur.
Nevşehir Tabipler odası Başkanlığı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.