banner461
banner195

Nevşehir tek yürek vatan nöbetine devam ediyor

Nevşehir’de Diriliş meydanında demokrasi nöbetinin 24.gününde vatandaşlar yine meydanları boş bırakmadı.Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetinin 24.günü saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Nevşehir Belediyesi...

Nevşehir tek yürek vatan nöbetine devam ediyor
07 Ağustos 2016 Pazar 22:50

banner143
banner134
Nevşehir’de Diriliş meydanında demokrasi nöbetinin 24.gününde vatandaşlar yine meydanları boş bırakmadı.
Nevşehir’de düzenlenen demokrasi nöbetinin 24.günü saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Nevşehir Belediyesi mehteran takımının söylemiş olduğu marşlar ile devam eden program daha sonra ise İstanbul Yenikapı’da düzenlenen miting canlı yayın olarak dev ekranda izlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşma yapmak üzere anons edildiği esnada ise Nevşehirli vatandaşlar atmış oldukları sloganlarla meydanı inletti.
Diriliş meydanında düzenlenen demokrasi nöbetine Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, 24. Dönem MHP Milletvekili Mehmet Varol, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, MHP İl Başkanı İlhan Kaya, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Metin Alkaya, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Diriliş meydanındaki program protokol üyelerinin halkı selamlamasıyla sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.