banner461
banner195

Nevşehir Terminali'nde bayram yoğunluğu

Nevşehir Adnan Menderes Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde bayram yoğunluğu başladı.

Nevşehir Terminali'nde bayram yoğunluğu
02 Temmuz 2016 Cumartesi 18:55

banner143
banner134
Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi memleketlerine gitmek isteyen vatandaşlar otobüs biletlerini alarak, rezervasyon yaptırmaya şimdiden başladı....

Nevşehir Seyahat Genel Müdürü Ayhan Özenmiş, Ramazan bayramı tatili dolayısıyla otobüslerde doluluk oranlarının geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine % 100 oranına ulaştığına dikkat çekti.
Başta İstanbul olmak üzere Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep gibi illere gidiş – gelişlerin arttığı bu süre de Nevşehir Seyahat olarak bayram dolayısıyla konulan ek seferlerinde de büyük oranda dolduğunu kaydeden Ayhan Özenmiş, “Bayram tatili nedeniyle otobüslerimizde olduğu kadar bayram nedeniyle uygulamaya koyduğumuz ek seferlerimizde dolmuş durumda. Tüm Nevşehir halkımıza bayram süresince huzurlu, mutlu bir bayram diliyorum. Umarız bayram süresince yolcularımız sevdiklerine sağ salim ulaşırlar” dedi. 


Nevşehir Otogarında kendileriyle görüştüğümüz yetkililer “Artık Eskisi gibi doluluk oranı kalmadı. Eskiden bu tarihlerde yolcu potansiyeli çoktu. Şimdi çoğu kişi artık arabayla tatile gidiyor. Belli günler doluluk oranı var ama eski potansiyel kalmadı. Eskiden yolcu 1 hafta öncesinden yer bulamazdı. Şimdi yer sorunu yok. Sadece Ramazan bayramı tarihine rağbet çok. Onun dışında gördüğünüz gibi terminal boş. Özellikle İstanbul ve Ankara otobüslerinde bir yoğunluk var.Bayramda tatile gidecek olan vatandaşlarımız biran önce biletlerini temin etsinler” diye konuştular.

Nevşehirliler Seyehat İletişim /
Terminal  Adres    : Adnan Menderes Terminali
Nevşehir Telefon  : 0 384 444 50 50 / 213 11 71 / 213 39 50 / 213 79 79
Fax        : 0 384 213 18 78  

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.