banner461

Nevşehir Valisi Aktaş, Şehit Murat Ateş’in Ailesini Ziyaret Etti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Merkeze bağlı Boğaz Köyünde ikamet eden Şehit Murat Ateş’in Şehadete erişinin yıl dönümü nedeniyle, şehit ailesini yalnız bırakmadı.

banner503
Nevşehir Valisi Aktaş, Şehit Murat Ateş’in Ailesini Ziyaret Etti
28 Haziran 2019 Cuma 22:25

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Merkeze bağlı Boğaz Köyünde ikamet eden Şehit Murat Ateş’in Şehadete erişinin yıl dönümü nedeniyle, şehit ailesini yalnız bırakmadı. Vali Aktaş, 1993 yılında şehadet mertebesine ulaşan Şehit Murat Ateş’in babası Mahmut Ateş’in evine ziyarette bulunarak, akşam yemeğinde bir araya geldi.
Şehitlerimizin emanetlerinin her zaman yerinin farklı olduğunu ifade eden Vali Aktaş, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü kimsenin bozamayacağını belirtti ve başsağlığı dileklerini yineleyerek, şehide Allah’tan rahmet ve ailesine de sabırlar diledi. İstek ve taleplerini de dinleyerek, her zaman yanlarında olduklarını belirtti.
Baba Mahmut Ateş ise ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek; “Şehidimizin acısı büyük. Ancak devletimiz bu süreçte yanımızda olduğunu hissettirerek, büyüklüğünü gösterdi. Siz Valimiz başta olmak üzere herkes bize çok destek oldu. Bugünde bizim davetimizi kırmayarak evimize teşrif ettiniz, teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Şehit ailesi ziyaretlerinde Vali Aktaş’a,  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü, İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürlüğünden Lojistik Şube Müdürü Sedat Göktaş ve Trafik Şube Müdürü Haluk Helvacı, Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanı Ramazan Çiftçi eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.