banner461
banner195

Nevşehir Valisi Ceylan Gülşehir'de İncelemelerde Bulundu

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yapımı devam eden kamu kurum ve kuruluşlarına ait bina inşaatlarda incelemelerde bulundu. ​

Nevşehir Valisi Ceylan Gülşehir'de İncelemelerde Bulundu
11 Mayıs 2016 Çarşamba 10:54

banner143
banner134
Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde yapımı devam eden kamu kurum ve kuruluşlarına ait bina inşaatlarda incelemelerde bulundu.

İncelemelere, Gülşehir Kaymakamı Murat ERTEKİN, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz KILIÇ, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Osman ŞİMŞEK, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz DUMAN da eşlik etti.
Vali CEYLAN, ilk olarak Japon Büyükelçiliği ile Gülşehir Belediyesince ortaklaşa projelendirilen otistlik engelli çocuklara sahip ailelerin kullanmaları amacıyla yapılan binada incelemelerde bulundu.

Vali CEYLAN ve beraberindekiler, daha sonra inşaat çalışması devam eden 10 yataklı Gülşehir Entegre Devlet Hastane inşaatını gezerek yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra 300 konutluk Gülşehir TOKİ projesi alanına geçilerek incelemelerde bulunan Vali CEYLAN, TOKİ bağlantı yolları  hakkında yetkililerden bilgi aldı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.