banner461

Nevşehir’de Alparslan Türkeş İsmi Yaşatılıyor

Nevşehir Belediye Meclisi, Türk siyasetinin önemli isimlerinden Alparslan Türkeş’in isminin ,2000 Evler Mahallesi’ndeki bir sokağa verilmesini kararlaştırdı.

Nevşehir’de Alparslan Türkeş  İsmi Yaşatılıyor
10 Ekim 2016 Pazartesi 15:02

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Meclisi, Türk siyasetinin önemli isimlerinden Alparslan Türkeş’in isminin ,  2000 Evler Mahallesi’ndeki bir sokağa verilmesini kararlaştırdı.
Türk siyasi hayatının en önemli isimlerinden biri olan ve 1997 yılında vefat eden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ’ninkurucu  Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in ismi, Nevşehir Belediye Meclisi’nin oy birliği ile aldığı karar doğrultusunda 2000 Evler Mahallesi’ndeki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün bulunduğu sokağa verildi.

Nevşehir Belediye Meclisi’nin  Türk siyasi hayatının önemli simalarından biri olan MHP’nin kurucu Genel  Başkanı Alparslan Türkeş’in ismi, 2000 Evler Mahallesi’ndeki bir caddede yaşayacak.

Nevşehir'de Alparslan Türkeş Caddesi'nin tabelası dikildi

Türk siyasi hayatının en önemli isimlerinden biri olan ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ’nin kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in ismi Nevşehir Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantısında oy birliği ile 2000 Evler Mahallesi’ndeki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün bulunduğu caddeye verilmişti.
Nevşehir Belediye Meclisi’nin aldığı karar doğrultusunda hazırlanan 3 ayrı  tabela daha  2000 Evler Mahallesi’ndeki Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün bulunduğu caddeye dikildi.

Nevşehirli Ülkücü gençler, 2000 Evler Mahallesi’ndeki bir caddeye Alparslan Türkeş isminin verilmesi üzerine toplanarak bozkurt işaretleriyle büyük sevinç yaşadılar. 
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.