banner461
banner195

Nevşehir’de Huzurevi Büyük Bir İhtiyaç Haline Geldi

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Nevşehir’de bir huzur evi yapımı için önümüzdeki günlerde ihaleye çıkmaya hazırlanıyor.

Nevşehir’de Huzurevi Büyük Bir İhtiyaç Haline Geldi
14 Şubat 2017 Salı 11:11

banner143
banner134
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Nevşehir’de bir huzurevi yapımı için önümüzdeki günlerde ihaleye çıkmaya hazırlanıyor.

Nevşehir’de huzurevi konusunda ciddi bir talebin bulunduğuna dikkat çeken Kurum Müdürü Hüseyin Şener, eski yetiştirme yurdu binasının hemen ardında bulunan alana yapılması kararlaştırılan 100 yataklı huzurevi için önümüzdeki günlerde gerekli ihalenin yapılacağını söyledi.

Avanos ilçesinde bulunan huzur evine müracaatların bir hayli fazla olduğunu kaydeden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Şener, hala 13 başvurunun da bekletildiğini belirtti.

Bu yıl içerisinde inşasına başlanacak olan huzurevinin en kısa zamanda tamamlanarak hizmete girebilmesi için çaba sarf edeceklerini belirten İl Müdürü Şener, Nevşehir il merkezinde bir huzurevinin artık ihtiyaç haline geldiğinin de altını çizdi.
 

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali - 2 yıl önce
İlçeler dahil olacaksa yatak sayisi çok yetersiz kalir....kültürel ve toplumsal büyük bir değişim sozkonusu....yatak sayisi en az uç katina cikarilmalidir.....