banner461
banner195

Nevşehir’de köy yolları ulaşıma açık

İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, Nevşehir Köy Yollarındaki Karla Mücadele Çalışmalarını Yerinde İncelendi.

Nevşehir’de köy yolları ulaşıma açık
08 Aralık 2018 Cumartesi 15:04

banner143
banner134

Nevşehir'de sabah saatlerinde başlayarak etkili olan kar yağışı üzerine açıklamada bulunan İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, karla mücadele ekiplerinin hazır olduğunu ve şehrin köy yolları ile bağlantısının açık olduğunu belirtti.

İl Özel İdare ekiplerinin karla mücadele çalışmalarını yerinde inceleyen Çiftçi yaptığı açıklamada;

İlimiz Nevşehir genelinde 06/12/2018 tarihi Perşembe günü gece yarısından sonra başlayan ve halen devam eden yoğun kar yağışı nedeniyle, karla mücadele ekiplerimiz tarafından vardiyeli olarak çalışmalar 24 saat aralıksız devam etmektedir. Bu bağlamda; sorumluluk sahamızda olan köy yollarında kapalı köy yolumuz bulunmamaktadır. Vatandaşlarımız sorumluluk sahamızda karşılaştıkları olumsuzlukları İdaremiz bünyesinde kurulan kriz merkezine bildirebilirler dedi.

Vatandaşlarımızın görev ve sorumluluk sahamızda karşılaştıkları herhangi bir olumsuzlukta ulaşacakları kriz merkezi telefon numaraları 0384 215 40 01 ve 0384 215 10 11'dir. Tüm Vatandaşlarımıza saygıyla duyurulur.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.