banner461
banner195

Nevşehir’de “Vatan Nöbeti”

Nevşehir Diriliş meydanında vatandaşlar sabahın ilk saatlerine kadar çocukları ile birlikte vatan nöbeti tutmaya devam ediyor.FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz Cuma günü darbe girişiminin ardından tüm Türkiye’de olduğu gibi...

Nevşehir’de “Vatan Nöbeti”
29 Temmuz 2016 Cuma 02:20

banner143
banner134
Nevşehir Diriliş meydanında vatandaşlar sabahın ilk saatlerine kadar çocukları ile birlikte vatan nöbeti tutmaya devam ediyor.
FETÖ/PDY terör örgütü tarafından 15 Temmuz Cuma günü darbe girişiminin ardından tüm Türkiye’de olduğu gibi Nevşehir’de de vatandaşlar sabahın ilk ışıklarına kadar vatan nöbeti tutmaya devam ediyor. Diriliş meydanında her akşam 21.00’de başlayan demokrasi nöbetinin ardından vatandaşlar gecenin ilerleyen saatlerinde ise nöbetleşe olarak vatan nöbetini tutmaya devam ediyor. Vatan nöbetine çocukları ile birlikte gelen aileleri ise araçlarının içinde çocuklarını uyuturken kendilerinin ise nöbete devam etmesi dikkatlerden kaçmıyor.
Diriliş meydanında devam eden demokrasi nöbetinde ise bazı vatandaşların ise oturdukları yerde uyuması ve bu şekilde vatan nöbetine devam etmesi ise objektiflere takılan diğer bir görüntü olarak kaydedildi.


Nevşehir’de “Vatan Nöbeti”
Nevşehir’de “Vatan Nöbeti”

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.