banner461

Nevşehirli Emekli öğretmene anlamlı ev ziyareti gençlerden ...

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Gençleri ile 350 Evler Mahallesi Muhtarı Salim Başbuğ, ilimizin unutulmaz iz bırakan eğitmenlerden emekli öğretmen Halit Döşeyen ve eşi İsmet hanımı evinde ziyaret ettiler.

banner503
Nevşehirli Emekli öğretmene anlamlı ev ziyareti gençlerden ...
18 Ocak 2020 Cumartesi 00:53

banner143
banner134

Gençlik Merkezi , Nevşehir Hacıbektaş-ı Veli Üniversitesi öğrencileri ve 350 Evler Muhtarı Salim Başbuğ ziyarette bulundukları Emekli Öğretmen Halit Döşeyen ve eşi İsmet hanıma yapılan ziyarette eskilerden sohbet edildi ve gençlere tecrübelerini aktardı.

Döşeyen ailesinin evinde sıcak aile ortamında gerçekleştirilen ziyarette emekli öğretmen Halit Döşeyen, gençlerle bir süre sohbet etti. 

350 Evler Muhtarı Salim Başbuğ beraberindeki heyet adına yaptığı konuşmasında; "Öncelikle bizlere evlerini açarak ziyaretimizi kabul ettikleri için Döşeyen ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Zira ilimizde uzun yıllar öğetmenlik yapan ve bu sürede yüzlerce öğrenci yetiştiren Halit Döşeyen hocamız ve değerli eşleri İsmet hanımla koyu bir sohbet ve muhabbet dolu oldukça keyifli bir ziyaret oldu. Bu tür ziyaretlerimize bundan sonrada devam edeceğiz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren Emekli Öğretmen Halit Döşeyen, Nevşehir Gençlik Merkezi gönüllüleri Ahmet Ünal, Feyzanur Çabuk, Fatma Akduran, Vahit Acun, Mustafa Açıkgöz ve Besna Altekin ve 350 Evler Muhtarı Salim Başbuğ 'a teşekkür etti.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.