banner461

Nevşehirli genç müzisyen "Caner Duran" ilk şarkısını yayınladı

Nevşehirli genç müzisyen "Caner DURAN" ilk şarkısını yayınladı.

banner503
Nevşehirli genç müzisyen "Caner Duran" ilk şarkısını yayınladı
10 Ağustos 2020 Pazartesi 15:44

banner143
banner134

Nevşehirli genç müzisyen "Caner DURAN" ilk şarkısını yayınladı. 16 yaşından itibaren sahnelere ses getiren öncelikli olarak gençlere hitap etti.

Dans et benimle diyen müzisyen DURAN küçük yaştan itibaren müziğe ve çeşitli müzik aletlerine yoğun ilgisiyle bu işe başladığını dile getirdi.

Gitarına aşık olan müzisyen her anını doyasıya müziğin içinde yaşayarak bütün bu duygularını da müzikseverlerle paylaşmak istediğini bu aşk ve heyecanla yola çıkarak söz ve müziği kendisine ait olan "Dans et benimde " adlı ilk bestesini müziksever ve hayranlarıyla buluşturdu.

Devamının geleceğini belirten "DURAN"büyük bir dinleyici kitlesinin bulunduğunu ve ısrarla kendi bestesini mğzikseverleriyle paylaşmasını istediklerini ve bunun üzerine yoğun istek ve taleplere dayanamayarak söz ve bestesinin ait olan bu şarkıyı severleriyle buluşturdu Paylaştığı dakikadan itibaren tıklanma rekoru kıran Şarkı Cem Adrian'nın dikkatini çekti İnstagramda @Canerdurantr hesabında Şarkının Altına Yorum Yaptığını Belirten "DURAN" Hemşerilerden Desteklerini Bekliyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.