banner461
banner195

Nevşehirli Hayırsever İş Adamı Mehmet Ekmekci Yaptırdığı Okulu Ziyaret Etti

Hayırsever Mehmet Ekmekci Derinkuyu ilçesinde yaptırdığı Derinkuyu Mehmet Ekmekci Anadolu Lisesini ziyaret ederek başarılı çalışmalarından ötürü Okul Müdürü Nail Demirtaş'a teşekkür etti.

Nevşehirli Hayırsever İş Adamı  Mehmet Ekmekci Yaptırdığı Okulu Ziyaret Etti
08 Ağustos 2016 Pazartesi 13:19

banner143
banner134
Ziyarette Okul Müdürü Nail Demirtaş ile okul binasını, spor salonu ve pansiyon binalarını gezerek okul hakkında bilgiler alan Ekmekçi, yapılan çalışmaları takdir ettiğini belirtti. Okul Müdürü Nail Demirtaş; Okul binamızın kazandırılması ve Öğrencilerimizin sosyal,kültürel ve akademik başarılarının arttırılmasında hayırsever Mehmet Ekmekci’nin büyük katkısı olmuştur. Her yıl okulumuzu ve bizleri ziyaret ederek onurlandırmışlardır.Kendisine İlçemize ve öğrencilerimize eğitime desteğinden dolayı desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.
Hayırsever Mehmet Ekmekci ise; Okulumuz binası ve eklerini çok temiz ve düzenli gördüm. Okul ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayım. Okulumuzun sosyal, kültürel ve akademik başarılarından dolayı başta Okul Müdürü Nail Demirtaş, idareci ve öğretmenlere teşekkür ediyorum. 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı sonunda başarılı olan öğrencilere ödüller vereceğim’’ dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.