banner461
banner195

Nevşehirli Muhtarlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Buluştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30. Muhtarlar Toplantısı'nda Beştepe'de muhtarlarla buluştu.

Nevşehirli Muhtarlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Buluştu
05 Aralık 2016 Pazartesi 17:23

banner143
banner134
Amasya, Ankara, Antalya, Bitlis, Denizli, Edirne, Eskişehir, Gümüşhane, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Muğla, Muş ve Nevşehir’den gelen 400’ü aşkın köy ve mahalle muhtarı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde verilen öğle yemeğinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın misafiri olarak ağırlandı.

Muhtarlar Buluşmasına katılan Nevşehirli muhtarlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Beştepe’de bulunan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bir araya geldi.

Nevşehir'in köy beldelerinden katılım gösteren muhtarlar arasında Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük kasabasından muhtar Enver Ertaş ve Ercan Bilgin ile Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak kasabasından muhtar Bayram Akşahin de yer aldılar.
Nevşehir'den katılım gösteren muhtarların Cumhurbaşkanı Erdoğan'la tarihi buluşmasında büyük heyecan ve mutluluk bir arada yaşandı. Muhtarlarımız, Cumhurbaşkanımızın memleketimize ve insanımıza duyduğu bu sevgi bizleri gururlandırdı. Devletimizin ve milletimizin büyüklüğüne Cumhurbaşkanlığı Külliye-si’nde bir kez daha şahit olduk. Bize verilen değer ve gösterilen ilgiden dolayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyoruz" dedi.
Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Muhtarlara Seslendi. Yaptığı konuşmasına muhtarları Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Milletin evine Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na hoş geldiniz” dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğle yemeği öncesinde muhtarlara hitaben bir konuşma yaptı.

Devletin en tabanındaki temsilcileri olan muhtarlar ile en üst temsilcisi olan Cumhurbaşkanını bir araya getiren muhtarlar toplantılarının, hayırlı neticelere vesile olduğuna inandığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhtarlara hitaben, “Sizlerin coşkusu, sevgisi, samimiyeti bize daha çok çalışma, ülkemize ve milletimize daha çok hizmet etme konusunda moral veriyor, güç veriyor. 30 toplantıdır hiç eksilmeyen bu muhabbeti, bu istişareyi, inşallah muhtarlarımızın tamamıyla bir araya gelene kadar sürdüreceğiz” dedi.

İşte Bugün ki NEVŞEHİR' li Muhtarlarımızla CUMHURBAŞKANLIĞI Külliyesinden Kareler... 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.