banner461

Nevşehirli Türkiye 2’incisi Milli Sporcu Vali Aktaş'ı Ziyaret

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Cirit Atma Yarışmasında Türkiye ikincisi olan Down Sendromlu Milli Sporcumuz Ramazan Ünlü'yü makamında kabul etti.

banner503
Nevşehirli Türkiye 2’incisi Milli Sporcu Vali Aktaş'ı Ziyaret
19 Şubat 2020 Çarşamba 16:22

banner143
banner134

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Cirit Atma Yarışmasında Türkiye ikincisi olan Down Sendromlu Milli Sporcumuz Ramazan Ünlü ve Kapadokya Mavi Umut Gençlik Spor Kulübü Başkanı Tarkan Güney’i makamında kabul etti.

Ülkemiz ve İlimizi; Cirit, Gülle ve Atletizm dallarınd atemsil edecek ve 27 Mart- 05 Nisan 2020 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecek olan Down Sendromlu Dünya Olimpiyatlarına katılacak Milli Sporcumuz Ramazan Ünlü’yü makamında ağırlayan Vali İlhami Aktaş,katılacağı spor dallarında sporcumuza başarılar diledi ve ziyaretleri nedeniyle de teşekkür etti.

Kapadokya Mavi Umut Gençlik Spor Kulübü Başkanı Tarkan Güney ise, Kapadokya Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda eğitim gören 2002 doğumlu olan Milli Sporcumuz Ramazan Ünlü’nün çalışmaları ve katılacağı müsabakalar hakkında Vali Aktaş’a bilgiler sundu vekendilerini kabullerinden dolayı da teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.