banner461

Nevşehirli Vatandaşlara cami çıkışında ’evet’ şekeri dağıtıldı

Nevşehir’de bir grup vatandaş 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde, Cuma namazı çıkışında üzerinde ’evet’ yazılı şeker dağıttı.Nevşehir’de 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesi Kurşunlu Cami’nde...

banner503
Nevşehirli Vatandaşlara cami çıkışında ’evet’ şekeri dağıtıldı
24 Mart 2017 Cuma 23:39

banner143
banner134
Nevşehir’de bir grup vatandaş 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde, Cuma namazı çıkışında üzerinde ’evet’ yazılı şeker dağıttı.
Nevşehir’de 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesi Kurşunlu Cami’nde Cuma namazı çıkışı, vatandaşa üzerinde ’evet’ yazılı şeker ikram edildi. Şeker dağıtan grup adına konuşan Levent Güneş yaptığı açıklamada, "Tatlı yiyelim tatlı konuşalım amacıyla şeker dağıtmak istedik. 16 Nisan’da bildiğiniz üzere referandum var. Buna gönlümüzce destek olmak, tek millet, tek devlet, tek vatan için Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi öncesinde referandumda evet oyunun çıkması için elimizden gelen katkıyı sağlamak için çalışıyoruz. Üç haftalık bir süre kaldı. Bu üç haftalık süreci en iyi şekilde değerlendirip, gerekiyorsa gecemizi gündüzümüze katıp, ev ev dolaşıp herkese Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine neden ’evet’ dediğimizi anlatmak için elimizden geleni yapacağız" dedi.
"16 Nisan’dan sonra inşallah daha hızlı yürüyen, tökezlemeyen yeni bir sistem için herkesin evet demesi için çağrı yapıyoruz" diyen Güneş, "Doğruyu da her yerde her platformda anlatmamız gerektiğini bir vatandaşlık görevimiz olduğunu düşünüyoruz. Şeker dağıtmak için öncelikle biraz düşündük. Cami çıkışında hem vatandaşlarımızı bilgilendirmek hem de tatlı yiyelim tatlı konuşalım istediğimiz için şeker dağıttık" diye konuştu.
Cami cemaatinin ise ikram edilen ’evet’ yazılı şekerlere ilgisinin oldukça büyük olduğu görüldü.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.