banner461

Ömer Tuna'nın Muhteşem Sünnet Düğünü

Nevşehir in sevilen ve saygın ailelerinden "Dertli ve Türkçüer" Ailelerinin biricik evlatları "Ömer Tuna Tükçüer'in" muhteşem sünnet merasimi davetlilerden tam not aldı.

Ömer Tuna'nın Muhteşem Sünnet Düğünü
26 Nisan 2016 Salı 09:21

banner143
Ömer Tuna'nın Muhteşem Sünnet Düğünü
İlgili Galeriye Git
banner134
Neslihan ve İbrahim Türkçüer'in yakışıklı oğulları Ömer Tuna'nın Gaziantepli Hacı Bayram Restaurant mekânında düzenlenen muhteşem sünnet düğünü ile Peygamber Efendimizin sünnetini yerine getirerek erkekliğe ilk adımlarını attı.

Nevşehirin sevilen ve saygın ailelerinden Dertli ve Türkçüer Ailelerinin biricik evlatları "Ömer Tuna Tükçüer'in" İslami ölçülere uygun olarak yapılan muhteşem sünnet merasimi davetlilerden tam not aldı.

Minik Ömer Tuna'nın Sünnet merasimine Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Muhammet Çömçe, Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası, Oda Sekreteri Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Arıkan, Nevşehirli iş adamları Abdurrahim Yiğitarslan, Murat Sonugelen ile Sağlık sektöründen başta olmak üzere çok sayıda eş dost akraba ve kabalalık bir davetli topluluğu katıldı.   

 
 İslami ölçülere göre hazırlanan Muhteşem Sünnet Düğünü görülmeye değerdi.

Sünnet düğünün sunumlarını FİB Ajans ve Organizasyon Adına Fikret Çapacı yaparken program Sezai Ertuğrul Hoca efendinin Kuranı Kerim okuması ile başladı.

Daha sonra Ömer Tuna'ya Dedeleri tarafından Kuran ı Kerim ve Türk Bayrağı verilmeside davetlileri duygulandırrıken uzun süre alkışlandı.

Birçok akraba ve dostunda katıldığı sünnet düğününde  "Dertli ve Türkçüer" Aileleri oğulları Ömer Tuna’nın sünneti ile yaşadığı gururu misafirleri ile paylaştı.  Neslihan ve İbrahim Türkçüer ailesi düğüne katılan davetlileri restaurant girişinde karşılayarak düğün boyunca onlarla yakından ilgilendiler.

Düğünde Minik Ömer Tuna Mehter müziği eşliğinde Yeniçeri Askerleri ile sahneye getirilirken, Palyaçolarda sünnet düğününe katılan çocukları eğlendirdi. Sünnet pastasına müteakiben konuklara Osmanlı Şerbeti ikram edildi.

Sünnet-i müekkedeleri yerine getiren Minik Ömer Tuna'nın Erkekliğe adım attığı bu gurur gününde anne ve babası Neslihan - İbrahim Türkçüer Çifti, “Bu gün ailemiz için en önemli ve güzel günlerden biridir. Bu gururu ve mutluluğu yıllar önce oğlumuzun doğumu ile yaşamıştık. Bu günde erkekliğe adımlarıyla yaşama devam ettik. Böylesine önemli bir günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Allah’ın izni ile inşallah oğlumuzun mürüvvetini görmekte bir arada nasip olur” dediler.


Bizde FİB Ajans Organizasyon olarak Türkçüer ailesine yavrularıyla beraber ömür boyu mutluluklar dileriz.

Düğün ve Sünnet Organizasyonlarının Nevşehir ve Kapadokya da ki en önmeli adresi FİB ajans & Organizasyon size bir telefon kadar yakın...

0 384 212 9 444 
GSM: 0 532 627 28 74
www.nevsehirorganizasyon.com
www.fibajans.com

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.