banner461
banner195

Otobüs şirketleri bayrama hazırlanıyor

Ramazan ayının gelmesi ve Ramazan bayramının kutlanacak olması Nevşehir terminalinde her yıl olduğu gibi bu yıl da ciddi bir yoğunluğun yaşanmasına neden olacak.

Otobüs şirketleri bayrama hazırlanıyor
13 Haziran 2016 Pazartesi 11:03

banner143
banner134
Nevşehir Adnan Menderes Otobüs Terminalinde bugünlerde yavaş yavaş başlayan bilet rezervasyonlarının ramazan ayının ortalarında ciddi boyutlara ulaşmasını beklediklerini ifade eden Otobüs firması yetkilileri, Vatandaşların ramazan bayramı öncesinde ve sonrasındaki il dışı yolculukları için şimdiden bilet rezervasyonlarını yaptırmaları çağrısında bulunuyor.
Her yıl Ramazan ve kurban bayramlarında yaşanan hareketlilik nedeniyle bir çok Vatandaşın zamanında bilet rezervasyonu yaptırmadığı için planladığı seyahate çıkamadığını belirten firma yetkilileri, ramazan bayramını il dışında geçirmek isteyen Vatandaşların en kısa sürede otobüs firmalarını arayarak biletlerini ayırt ettirmelerini öneriyor.
Ramazan ve kurban bayramlarında ek seferler de koyulmasına rağmen gelen aşırı talebe zaman zaman cevap veremediklerini dile getiren Otobüs firmaları yetkilileri, Vatandaşların en çok ek seferler konulur deyip aldanarak zamanında bilet rezervasyonlarını yaptırmadığına da dikkat çekiyor.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.