banner461
banner195

Özdemir’den Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları

Ürgüp ilçe milli eğitim müdürü Savaş Özdemir, yeni eğitim öğretim döneminin başlaması nedeniyle Ürgüp’teki eğitim camiasına önemli mesajlar verdi.

Özdemir’den Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajları
21 Eylül 2016 Çarşamba 11:11

banner143
banner134
Özdemir, “2016-2017 eğitim-öğretim yılına başlayacak olmanın gururunu, sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Değerli Öğretmen Arkadaşlarım, Çağdaş, öğrenci merkezli eğitim penceresinden bakıldığında öğrenmeyi öğrenen öğrencilerin başarılı olabildiklerini görüyoruz. Çalışmalarımızı planlarken öğrencilerimizin bilgiye ulaşacağı yolları öncelikle gözetmek durumundayız. Bu vesileyle, Türkiye Cumhuriyetini emanet edeceğimiz umutlarımız çocuklarımızı sevgiyle kucaklıyor, onları “iyi vatandaş”, “iyi insan” olarak geleceğe hazırlamak için özveri ve gayretlerinizin devam edeceğine inanıyor, tüm çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sevgili Öğrenciler, Çalışmanın ürünü başarıdır. Öğretmenlerinizin yönlendirmesiyle yapacağınız her çalışmanın karşılığını mutlaka göreceksiniz. Öğretmenleriniz ve arkadaşlarınızla sevgi, saygı temeline dayalı, hedefini belirlemiş, gayretli öğrenciler olarak başarılı bir öğretim yılı geçireceğinize inanıyorum. Değerli Veliler,
Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Olumlu ve yönlendirici desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği esasına dayalı olarak öğretmen ve okul yönetimi ile sürekli iletişim kuracağınıza inanıyorum” ifadelerinde bulundu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.