banner461
banner195

Özel idare çalışmalarında şimdiye kadar görülmeyen birlik ve beraberlik dikkat çekiyor

Mustafa Eldivan'nin vekâleten göreve gelmesiyle birlikte çalışmalarda ki birlik ve düzen dikkat çekiyor. Ayvalı-Bahçeli köyleri arası tamamlanma aşamasındaki köprüde incelemeler yapan Nevşehir İl Özel İdare heyetinde bu birliktelik gözlerden kaçmadı. Nevşehir İl özel idaresi kurumsal bir yapıya bürünüyor.

Özel idare çalışmalarında şimdiye kadar görülmeyen birlik ve beraberlik dikkat çekiyor
21 Haziran 2016 Salı 10:12

banner143
banner134
Nevşehir bu Özel İdare özlediği birlikteliği Eldivan'la yakalamış gözüküyor.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizlider'in yanı sıra Avanos Kaymakamı Mustafa Eldivan, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve Nevşehir İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün'ün de katılımlarıyla Ayvalı-Bahçeli köyleri arası tamamlanma aşamasındaki köprüde incelemeler için köprü inşaatına giden heyette ki birliktelik ve samimiyet gözlerden kaçmadı.
 
Nevşehir'e hizmet için çalışmalara aralıksız devam ederlerken aşılması gereken engelleri de hızlı bir şekilde istişare ederek sonuca kavuşturmak için ne gerekiyorsa yapıyorlar.
 
İl özel idaresi şimdiye kadar dedikoduların hedefi olmuştu, şimdiden sonra ise hizmetlerin odağı olacağa benziyor.

Ayvalı-Bahçeli köyleri arası tamamlanma aşamasındaki köprüde incelemeler, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver'in artık klasikleşen Selfie çekimi ile son buldu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.