banner461

Ragıp Özaltın Miraç Kandilini Kutladı

Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın Miraç Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

banner503
Ragıp Özaltın Miraç Kandilini Kutladı
03 Mayıs 2016 Salı 18:01

banner143
banner134
Altınyıldız Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Ragıp Özaltın açıklamasında şunları ifade etti;

 “Sevgili Peygamberimizin, Yaradan’ın huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili’nin, dargınlıkları gidermek, barışı yaymak, nefislerimizi terbiye etmek, hayatımızın muhasebesini yapmak için önemli bir fırsat sunduğuna inanıyorum. Mübarek Üç Ayların içinde yer alan Miraç Kandili’nin de bu anlamda, birliğimize, dirliğimize, kardeşliğimize güç katacağına, komşuluk ve akrabalık ilişkilerimizi pekiştireceğine eminim.

Dünyanın ve insanlığın geleceği için, maddi refah ve ekonomik kalkınma mücadelesi kadar, manevi ve kültürel değerlerin muhafazası da hayati önem taşımaktadır. Bütün insanlığın selameti için, iyiliği, barışı, dostluğu, kardeşliği, paylaşmayı ve merhameti yüceltmek için çalışmalıyız.

Bizler bu geceyi kendi kişisel yükselişimiz için bir vesile kılalım. İnanıyorum ki, bu kandil gecesi, insanımızın gönlünde bu yönde bir meşale tutuşturacak ve insani hasletlerimizin hatırlanmasına vesile olacaktır. Bu itibarla bu gece idrak edilecek Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, bu anlamlı gecenin tüm İslam alemine ve Nevşehirli vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.