banner461
banner195

Rektör Bağlı, Jandarma'nın 178. Yılı kutlama etkinliklerine katıldı. 

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 178. yıldönümü dolayısıyla Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı tarafından tören düzenlendi.

Rektör Bağlı, Jandarma'nın 178. Yılı kutlama etkinliklerine katıldı. 
14 Haziran 2017 Çarşamba 14:15

banner143
banner134
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Jandarma Teşkilatı’nın Kuruluşunun 178. Yılı kutlama etkinliklerine katıldı

Jandarma Teşkilatı’nın kuruluşunun 178. yıldönümü dolayısıyla Nevşehir İl Jandarma Komutanlığı tarafından tören düzenlendi. Törene; Nevşehir Valisi İlhami AKTAŞ, Rektör Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, Nevşehir İl Jandarma Komutanı J. Albay Yusuf Ziyaddin CAVLAK, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf KAYA, belde belediye başkanları, askerler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapıldığı tören, düzenlenen şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin takdimi,  Jandarma At Köpek Eğitim Merkezi (JAKEM)’in eğitimli at ve köpek gösterileriyle devam etti.

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 178. Yıldönümü etkinlikleri, tören geçişi ve jandarma tarafından sergilenen kullanım araçlarının gezilmesi ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.