banner461
banner195

Silivri Belediye Başkanı Nevşehirli Hemşehrileriyle Buluştu

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Nevşehir Topaç Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek hemşerileriyle bir araya geldi.

Silivri Belediye Başkanı Nevşehirli Hemşehrileriyle Buluştu
28 Mart 2016 Pazartesi 08:03

banner143
banner134
Nevşehir ili Acıgöl ilçesi Topaç Köylü olan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, geçtiğimiz haftasonu beraberinde heyet ile birlikte Nevşehir Topaç Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
  
CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri Melih Yıldız, Fevzi Aslan, Semih Ayeş, Zafer Bıyıklı, İbrahim Çeşmecioğlu, Mehmet Bulut, Hakan Sefa ile Belediye Başkan Yardımcıları Bora Balcıoğlu ve Hasan Solak gibi kişiler ile köye gelen Özcan , Dernek Başkanı İsmet Toprakçı ve Yönetimi tarafından karşılandı.
 
Başkan Işıklar, gerçekleştirdiği ziyaretinde: “Bizi biz yapan değerleri korumak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. 81 ilden vatandaşımızın bulunduğu ilçemizde birlikte yaşamanın en güzel örneğini sergiliyoruz. Yöre dernekleri bizim bir arada, hoşgörü ile yaşamamızın temel taşıdır. Kendi örf, adet ve geleneklerini ilçemizde rahatça ve fiziksel olarak daha iyi koşullarda devam ettirmelerini sağlamak bizim görevimiz. Çünkü biz büyük bir aileyiz dedi.
  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.