banner461
banner195

Şimdi Görev Bizde

NEHÜ Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN ; Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin, Nevşehir HBV Üniversitesinde öğrenim görecek olan çocuklarının okutulması için üzerimize düşeni yapacağız.

Şimdi Görev Bizde
30 Temmuz 2016 Cumartesi 17:59

banner143
banner134
Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerimizin, Nevşehir HBV Üniversitesinde öğrenim görecek olan çocuklarının okutulması için üzerimize düşeni yapacağız.
Taşğın; şehitlerimizin yetimlerini okutmak, sahip çıkmak boynumuzun borcu. Yetimlere sahip çıkmaz isek bu yaşam bize zül olsun dedi.
Bu doğrultuda uzun yıllardır gönüllü olarak yaptığımız çalışmalarda yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklarımızın eğitim – öğretim boyunca ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız.
Şehitlerimizin yetimlerini koruyup gözetmek, eğitim – öğretim dönemlerinde destek olmak boynumuzun borcudur. Bu vesile ile bu milletin milli ve manevi değerleri uğruna şehadet şerbeti içenlere Alemlerin Rabbından rahmet, tüm milletimize de sabır diliyorum. Allah’ım bu milletin birliğine, dirliğine, vatanına, bayrağına, göz dikenlerin, destek olanların, sessiz kalanların üzerine ebabil kuşlarını gönder.

                                                                    Saygılarımla   Yrd. Doç. Dr. Özden TAŞĞIN

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.