banner461
banner195

SP İl Başkanı Simit: 10 Şehidimiz Ve 15 Gazimiz Var

Saadet Partisinin il divan toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Ali Doğan Simit, Parti olarak darbe girişiminde 10 şehitlerinin bulunduğunu hatırlatırken, 15 partilinin de yaralandığını ve gazi olduğunu dile getirdi.

SP İl Başkanı Simit: 10 Şehidimiz Ve 15 Gazimiz Var
18 Ağustos 2016 Perşembe 12:43

banner143
banner134
Saadet Partisi aylık olağan il divan toplantısı Anadolu Gençlik Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı binasında yapıldı. Toplantıya İl Başkanı Ali Doğan Simit’in yanı sıra İl ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri, ilçelerden parti yöneticileri ile partililer katıldı.

Parti içi teşkilat sorunlarının da ele alındığı toplantıda konuşan İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Parti olarak darbeye karşı olduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim. Gerekçesi ne olursa olsun, kim tarafından yapılırsa yapılsın ülkemizde darbe ve girişimlerine kesinlikle karşıyız. Partimizin bu konudaki duruşu net. Ülkemizde bugünlerde bir ay önce meydana gelen darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmeler gündemde. Hükümetin bu konuda doğru adımlar atmasını bekliyor ve olanları takip ediyoruz. Darbe girişiminde partimizinde 10 şehidi ve 15 gazisi var. Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Gazilerimize acil şifalar temenni ediyorum” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.